Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Справжній мисливець не той, що звіра вполює, а той, що його годує

Ще з шкільної лави в дітей виховують почуття відповідальності за братів наших менших: вчать робити годівниці, підгодовувати сімейство пташине. Та, виростаючи, часто забуваємо, що поряд із нами в лісах, які нещадно вирубуються й забруднюються, живуть дикі тварини, які потребують уваги і догляду. Особливо у зимовий період.

Про потреби диких звірів добре знають молоді мисливці Бережницького низового колективу Жидачівського УТМР, що охоплює території сіл Бережниці, Журавкова, Млиниськ, Заболотівців, Рогізна. Щороку із настанням холодів хлопці лагодять годівниці та готують корм для копитного і пушного звіра.

Популяція косуль на наших територіях не така вже й велика, тому опіка з боку мисливців для них не є зайвою. Також в люті морози згодиться харч і для диких кабанів, зайців. Про те, щоб звір почувався у лісі як удома, вже понад п’ять років дбає заступник голови низового колективу Михайло Порвіш із своїми колегами.

Молодий мисливець каже, що в підгодівлі звірів активну участь має брати кожен мисливець спільно з єгерями. Адже для цих потреб сплачуються внески членами мисливських товариств.

Якщо не докладати зусиль для збереження тварин, то за якихось кілька десятків років діти бачитимуть диких звірів хіба що на сторінках книжок.

Молоді мисливці Бережницького низового колективу Жидачівського УТМР переконані, що справжній мисливець – не той, хто вполює звіра, а той, хто його збереже.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин