Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Новий час» визнано найкращою районною газетою Львівської області

Напередодні Нового року у Львівській обласній раді відбулось нагородження переможців регіональної програми підтримки місцевих ЗМІ, конкурсу «Четверта влада», який цьогоріч вперше за роки Незалежності було оголошено Львівською обласною радою. У номінації «Найкраща районна газета» переможцем став народний часопис «Новий час». Диплом переможцю та сертифікат на премію у розмірі 40 тис грн вручили голова обласної ради Петро Колодій та голова обласної державної адміністрації Михайло Костюк.

 

Отримувати відзнаки і визнання завжди приємно. Стати першим – це відповідальність. Чи вартує наша газета такого високого визнання, оцінюють у першу чергу наші читачі і ті, хто з року в рік нас передплачує. Їх визнання - це найвища нам оцінка і стимул до роботи. Нас прийнято називати «четвертою владою». Нам більше до вподоби визначення, що ЗМІ є «очима та голосом демократії». Без зайвого пафосу ми прагнемо бути і очима, і подавати голос, голос, який мають чути.

 

Хочу подякувати за співпрацю всім, хто розуміє наші проблеми і специфіку роботи: депутатському корпусу районної ради, райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування, органам внутрішніх справ, прокуратурі, суду, політичним партіям і мажоритарним депутатам, громадським організаціям і представникам духовенства. Саме та інформація, яку надавали ви, робила матеріали журналістів цікавими і актуальними, творила інформаційне поле в нашому районі, яке трансформувалося на область, Україну.

Щирі слова подяки за підтримку Львівській обласній організації Національної спілки журналістів України. Сподіваюся, що у наступному році наша співпраця триватиме, а народний часопис «Новий час» стане бажаним гостем у наших домівках.

З новим 2013 роком! Христос ся Рождає!

Андрій Данилець.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин