Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Співпраця шкіл та дитячих садочків

Перехід дитини з дитсадка до школи пов’язаний не лише зі зміною середовища її розвитку, а й із вирішенням нових проблем, відкриттям у собі нових можливостей. Щоб створити єдине навчально-виховне середовище, в Жидачівській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 наприкінці грудня відбувся районний семінар вчителів творчої групи, практичних психологів та вихователів, логопедів дошкільних установ району. Вже другий рік поспіль Жидачівська ЗОШ №2 тісно співпрацює з дошкільними закладами міста. Укладено відповідну угоду між школою та дитсадками про співпрацю.

Учасники семінару мали змогу відвідати відкриті уроки у двох перших класах на тему «Навчання грамоти у початкових класах», які провели вчитель вищої категорії, старший вчитель А. Климкович та вчитель вищої категорії М. Майкович. На уроках вчителі використовують мультимедійні презентації, що сприяє кращому засвоєнню нових знань учнями, та велику увагу приділяють використанню новітніх технологій.

Семінар подовжився обговоренням побаченого за «круглим столом». Вчителі початкової ланки Жидачівської загальноосвітньої школи №2 презентували свою роботу та дали практичні рекомендації щодо підготовки майбутніх першокласників до навчання в школі. За словами А. Климкович, вихованці дитсадків приходять у школу готовими до навчання, їхня адаптація проходить швидше, аніж у дітей, які не відвідували дошкільних установ.

Вихователі в свою чергу зазначили, що пріоритетним напрямком у підготовці до школи має стати робота груп короткотривалого перебування дітей при школах, які працюватимуть за програмою «Впевнений старт». З презентацією методичної роботи вчителів та вихователів дошкільних закладів ознайомила директор школи О. Мальцева.

Наприкінці семінару учасники обмінялися думками щодо психологічних проблем, які виникають у дітей початкових класів. Кожен мав змогу поділитись власним досвідом і надати практичні рекомендації колегам.

Марія Татчин.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин