Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Маю купу пільг, а що з того?»

До редакції прийшла жінка із клаптиком паперу, вирізаним із упаковки телетюнера. «Маю купу пільг, а що з того? Роздавали до телевізора отакі (показала малюнок на папері) прибори. Я не знала. І що, тепер я нічого не буду мати? Пішла у соцзахист, а у них нарада, то я прийшла до вас», - поскаржилася п. Ірина Щур з Дем’янки-Наддністрянської. Заперечення всіх, хто був у редакції на той час, що про це знали всі й писали у нашій газеті та по телевізору показували, не переконало жінку в тому, що вона сама собі винна. Але чи насправді жінка втратила можливість безкоштовно отримати цей пристрій, вирішила довідатися в управлінні соціального захисту району.

Перед тим нагадаю, що до 2015 року Україна зобов’язалася повністю перейти на цифрове мовлення, відмовитися від аналогового сигналу. Для того, щоб захистити найбільш малозабезпечені категорії населення, урядом було прийнято постанову, якою затверджено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення. Відповідно до цієї постанови також визначено категорії осіб, яких забезпечували за рахунок державних коштів телетюнерами. Заявки від пільговиків збирали до 1 липня. Чому до 1 липня? Бо так. На цю дату повідомили про своє бажання мати тюнер безкоштовно лише 1706 пільговиків району. Однак і не всі вони матимуть змогу в цьому році дивитись цифрове телебачення. Тільки 1165 з них встигли отримати тюнери, повідомили у соцзахисті, решту 541 чекають. Як визначалася черговість доставки? У міру надходження заяв, повідомили спеціалісти управління. Отже, не тільки ви, п. Ірино Йосипівно, залишились без новинки прогресу, а й ті, що про неї знали.

Тим часом гроші на цей проект у Державному комітеті із телебачення та радіомовлення вичерпалися. Про перспективи наступного року поки не говорять. Сподіваються, що проект буде продовжено. Та пільговикам поки що турбуватись не варто — аналогове телебачення працюватиме паралельно з цифровим ще три роки. А там, дивись, під вибори знову виділять кошти. І будете, як і усі, дивитись якісне телебачення. Але вже тепер пильнуйте, не упустіть свій шанс.

Ольга БАРАН.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин