Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У районі побували представники ЦВК

З прийняттям у 2007 році Верховною Радою України Закону України "Про Державний реєстр виборців" Центральна виборча комісія набула статусу розпорядника Державного реєстру виборців. Що це означає? А те, що це обумовило виконання нею безпрецедентного за масштабністю та складністю комплексу заходів із запровадження Реєстру.

Постановою ЦВК №137 від 29 вересня 2009 року Автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система «Державний реєстр виборців» була введена у постійну експлуатацію. У нашому районі при РДА також створено відділ, який у міру своїх повноважень забезпечує ведення персоніфікованого обліку громадян, що мають право голосу та проживають або перебувають на території району, а також складає, уточнює, виготовляє та передає списки виборців для виборів різних рівнів влади.

Цього тижня головні консультанти служби розпорядника державного реєстру виборців ЦВК Ігор Козічев та Іван Кавун перебували у нас в районі з плановою перевіркою виконання Постанов ЦВК та інших документів щодо роботи Комплексної системи захисту інформації реєстру виборців. Ця система призначена для захисту даних Реєстру від знищення, підміни, спотворення, спроб несанкціонованого доступу і копіювання.

Перевіряючі також ознайомилися із умовами роботи працівників державного реєстру, дотриманням правил пожежної безпеки експлуатації обладнання, надали методичну допомогу працівникам. Зауважень до роботи відділу не було. Про це заявили гості з ЦВК голові РДА Сергію Ковалю, заступнику голови Ігорю Процану та начальнику відділу адміністрування Львівської ОДА Федору Алєйнікову. Інакше і бути не могло. Бо саме напередодні начальник відділу Ярослав Ягніщак отримав грамоту Львівської ОДА за сумлінну працю, організацію на якісному рівні підготовки та проведення виборів народних депутатів України, забезпечення дотримання принципів виборчого процесу.

Ольга БАРАН.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин