Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

До війська кроком руш!

Поки юнаків набирають на строкову службу, дівчата самі просяться на контрактну.

В Україні у жовтні-листопаді цього року на строкову військову службу підлягають призову та відправці у війська 18 тисяч 900 осіб.

Згідно з постановою уряду, до завершення призову до Збройних сил України відбудуть 12 тисяч 500 осіб, Внутрішніх військ МВС України - 5 тисяч 400 осіб, Державної спеціальної служби транспорту - 1 тисяча осіб.

Цьогоріч відправка молодого поповнення проводиться у два етапи: з 5 по 12 жовтня та з 1 по 23 листопада. Такі зміни відбулись у зв’язку із виборами народних депутатів України.

Як розповів військовий комісар Жидачівсько-Миколаївського об’єднаного районного військового комісаріату підполковник Ігор Німко, до війська в період осіннього призову відправлено 68 юнаків (більше ніж 70% від загального наряду). Цьогорічному призову підлягають юнаки 1988-1994 р. н.

Як зазначає військовий комісар, у молодих хлопців мрія служити у війську не зникає, адже вони розуміють, що військова служба відкриває для них більше можливостей працевлаштування на державну роботу чи в силові структури.

Проте не всі призовники можуть служити у війську, адже їх здоров’я та фізична підготовка бажають кращого, потрібно підвищувати й освітній рівень майбутніх захисників, зазначив військовий комісар.

Якщо хлопці до війська йдуть переважно з необхідності, то дівчата просяться до Збройних сил швидше через романтику. Так, двоє дівчат із нашого району виявили бажання пройти військову службу за контрактом.

В організації та проведенні призову, військовий комісар відзначив допомогу та сприяння РДА, лікарів-спеціалістів Жидачівської ЦРЛ, працівників РВ УМВСУ у Львівській області, підприємства та установи району.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"