Спортивні ігри школярів Жидачівщини

Підбито підсумки ХХІ спортивних ігор Жидачівського району в 2011-2012 навчальному році. Переможцями стали учні Жидачівського НВК серед шкіл І-ІІІ ст. і Млиниської ЗОШ серед шкіл І-ІІ ступеня. На другому місці відповідно школярі Жидачівської ЗОШ №2 і Вовчатицької ЗОШ. Третіми фінішували Жидачівська гімназія і Дулібівська ЗОШ. Колективи шкіл, які стали переможцями і призерами ХХІ спортивних ігор Жидачівщини, нагороджені кубками та грамотами.

У жовтні стартували ХХІІ спортивні ігри школярів Жидачівського району 2012-2013 навчального року. Традиційно першим видом змагань є «Старти надій» серед учнів 7-х класів. Склад команд - 14 учнів з одного класу. Програма змагань складається з бігу на 60 м, метання м’ячика на дальність, стрибка у довжину з розбігу, кросу на 1000 м (хлопці) і 800 м (дівчата), піднімання тулуба з положення лежачи. У залік береться 12 кращих результатів. Перші місця завоювали команди Жидачівського НВК і Покрівецької ЗОШ у Жидачівському окрузі, Журавнівський НВК-ліцей і Млиниська ЗОШ у Журавнівському окрузі, Ходорівська ЗОШ №3 і Вовчатицька ЗОШ у Ходорівському окрузі, Новострілищанська і Ліщинська ЗОШ у Дев’ятниківському окрузі.

Переможці нагороджені грамотами відділу освіти Жидачівської РДА. Наступним видом спортивних ігор буде баскетбол, який пройде у листопаді-грудні.

П. Сікорський, вчитель Жидачівського НВК.

Надрукувати