Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Руді відкрили дитячий майданчик

19 серпня мешканці села Руди відзначали подвійне свято. Окрім медового Спаса, у їх помешкання завітала чудова новина про відкриття на території Народного дому дитячого майданчика.

 

Недільні урочистості під назвою «День народження Країни Дитинства» розпочалися з вітального слова сільського голови Володимира Гебри, освячення території настоятелем храму Різдва Пресвятої Богородиці о. Богданом Панівим. Дорослих і юних мешканців села, гостей також привітала ініціатор ідеї облаштування «Країни Дитинства» секретар Рудянської сільської ради Галина Контаровська. Вона висловила щиру вдячність голові благодійного фонду «Добре серце» Олегу Канівцю за фінансову підтримку, що стала стартовою на шляху до реалізації задуму. На щире, добре слово за допомогу у фінансових питаннях заслуговують й мешканці села. Вагомий грошовий внесок зробили Ольга Баран, Ірина Гебра, Богдан Греськів, Микола Попіль. Цього дня слова подяки та аплодисменти лунали на адресу мешканця села головного майстра Ігоря Коцюби (він вклав у металеві конструкції власного виготовлення не лише свою працю, а й душу), молодих сімей Лабаїв, Винників, Майкутів, Михайлунівих, Гніздорів і, звичайно, Контаровських, які не тільки працювали на майданчику, а й самотужки виготовляли дитячі гойдалки та інші конструкції, що є окрасою ігрової території. Окремим рудянцям висловили вдячність за матеріально-технічну підтримку та допомогу у транспортних перевезеннях, а саме Мирону Лабаю, Василю Муралю, Марії Драган, Івану Ференсу.

 

Концертна програма з нагоди відкриття дитячого майданчика була насичена змагами та іграми для дітей й дорослих. Це різноманітні веселі естафети, конкурс «Малюнок на асфальті» тощо. Перед присутніми виступив хореографічний колектив села (керівник Наталія Сеньків). Усі охочі мали можливість за розказаний віршик, анекдот, проспівану пісеньку, перемогу, ба навіть звичайну участь у змаганнях, отримати солодкі подарунки від організаторів дійства – депутатів сільської ради.

Ведучими свята були Ірина Лабай та Галина Контаровська, звук та музичний супровід – Івана Контаровського, відеооператор - Роман Михайлунів.

Ірина Лабай.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин