Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Тероризують» жителів Новошин вовки чи здичавілі собаки?

«Жителі села Новошин бояться виходити з будинку. В їхнє село вночі приходить зграя вовків. Селяни б’ють на сполох, адже хижаки вбивають домашніх тварин і можуть напасти на дітей.

Село Новошини оточене лісом, для місцевих жителів таке сусідство було тільки в радість. Гриби, ягоди, лікувальна трава – все практично під ногами. Однак сьогодні багато хто боїться ходити в ліс хижаки вбивають худобу, а завтра можуть напасти і на людину». Такого роду повідомлення облетіло чи не всі обласні видання. Повідомлялося, що вовки загризли вже чи не сім свійських тварин.

Як розповів селищний голова Журавна Василь Вітер, йому відомо про загибель лише двох лошат. Швидше за все худібка стала жертвою диких собак, аніж вовків, вважає війт. Сьогодні, каже селищний голова, проводити якісь пошукові заходи для відстрілу тварин, що нападають на худобу селян, небезпечно, адже у розпалі сезон «тихого полювання» і замість тварини можна «вполювати» людину.

Хоч власники загиблих тварин й не зверталися до ветеринарів, працівники ветслужби самі перевірили інформацію, яку поширюють ЗМІ. Як повідомив завідувач протиепізоотичним відділом ветеринарної лікарні Ігор Стриганин, справді лікарі ветеринарної дільниці, що в Журавні, підтверджують, що за інформацією власників у 6 господарствах у Новошинах десь місяць тому зафіксовані напади звірів (чи собак чи вовків) на худобу, зокрема коней. Такі випадки начебто були й у сусідніх селах, але вже Івано-Франківської області.

Працівники ветеринарної лікарні нагадують, що у випадку нападу диких звірів чи собак на свійських тварин потрібно обов’язково про це повідомляти ветеринарів, аби уникнути поширення небезпечних інфекційних хвороб, таких як сказ.

Стало відомо, за неперевіреною інформацією, що собаки чи вовки нападають на свійську худобу й у с. Заріччі.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин