Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

День народження Журавна вдалось на славу

У цей день на одну із найдавніших в Україні площу біля ратуші сходяться чи не всі мешканці селища, з’їжджаються вже колишні жителі Журавна, щоб пригадати своє дитинство, доторкнутися до минулого і насолодитись подихом теперішніх днів селища.

За неписаною традицією, перші привітання звучали від селищного голови Василя Вітра, директора школи-ліцею Володимира Цукорника, декана Журавнівського о. Романа. А в гості на свято завітали голова районної ради Ігор Кос, голова РДА Сергій Коваль, голова БФ «Добре серце» Олег Канівець, адмірал ВМС України Ігор Тенюх, голова ГО «Небайдужі» Ігор Ожиївський.

На мешканців та гостей цього дня чекало багато дійств: багатирські ігри, святковий концерт, футбольний матч, журавнівські забави і на завершення - молодіжні танці.

Розпочалося все з богатирських ігор. У змаганнях брали участь молоді хлопці, яким довелось виконувати непрості завдання. В підсумку третє місце посів Мар’ян Ковалишин, друге - Роман Хром’як, а найсильнішим виявився Віталій Бобак.. Переможці отримали грамоти й подарунки.

Дійство продовжилось концертом. Лунали і запальні пісні, народні танці, і гумористичні номери, і, звичайно ж, щирі привітання. Відкривала завісу концертного дійства Марія Цибак, яка своєю чарівною піснею вже вкотре підкорила всю журавнівську публіку. Далі на сцену вийшов танцювальний колектив із запальним українським танцем. Хвилю свята підхопили Вікторія Загребельська та Наталя Костюк із своєю милозвучною піснею. Перед присутніми виступив й новостворений танцювальний колектив «Гномики».

Музика ще довго й довго лунала по всій околиці. Наче солов’їний спів звучали композиції у виконанні Анастасії Торлопової, Ярини Семчишин, Оксани Луців, Ірини Куцик, Ярослави та Володимира Ліпковських. Найбільше овацій отримав танцювальний колектив «Мальви». Під чудову українську пісню «Дві сопілки» вчителі Журавнівської школи-ліцею наче вишивали картину чарівними рухами танцю. А колектив «Жіночі мрії» ще довго радував своїм співом. Повернув глядачів у минуле співочий колектив з с. Буянова давно забутими піснями.

Дарував нам свої пісні запрошений гурт «Вишиванка» із Львівської філармонії. А вже ближче до вечора місцеві таланти селища мали нагоду гарно поспівати у караоке. Учасники цієї вже народної забави дарували односельцям та гостям щиру пісню і хороший настрій, а взамін отримали повні капелюхи грошей. Переможницею стала одинадцятикласниця Анастасія Торлопова.

Святкова програма була надзвичайно насиченою. І це завдяки всім організаторам та учасникам, які доклали максимум своїх зусиль. Головною ґаздинею й незамінним організатором свята, як завше, була Надія Цибак.

Свою підтримку обдарованим дітям Журавна висловив Олег Канівець, відзначивши та нагородивши переможців районних і обласних предметних олімпіад та їхніх наставників-вчителів грошовими преміями.

Свято мала продовжити молодіжна дискотека просто неба, але природа розпорядилася по-іншому. Тому, на жаль, свято завершилось під тихим шепотом ніжного, літнього дощу і салютами грому й блискавки.

Загалом свято було цікавим та оригінальним. Хай і без зіркових гостей естради, без зайвих дорогих «викрутасів», проте дуже приємно було бачити велику кількість усміхнених облич, які отримали задоволення від спілкування одне з одним, та виступів наших місцевих талантів, яких, як виявилося, у нас дуже багато. У такий момент усвідомлюєш, що ми всі разом є великою дружною родиною. І серце від цього радіє.

Уляна Мовчан.

Фото Ірини Цукорник.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин