Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Барвінкові зорі» радо зустрічають дітей

Ласкаве сонечко, теплі погожі дні, милозвучний пташиний спів - як же приємно сповна насолодитися цими дарами і поринути у найпрекраснішу пору року - літо. Позаду залишились шкільні заняття, і настав час для організації власного відпочинку й оздоровлення. Хтось вирушає за тисячі кілометрів на екзотичні пляжі, інші проводять час з бабусею серед мальовничої природи українського села, але є й ті, хто просто дня прожити не може без рідної школи, близьких друзів та добрих і чуйних вчителів.

Саме для таких школярів відкрив свої двері літньо-оздоровчий табір при Жидачівській ЗОШ I-ІII ст. № 2 «Барвінкові зорі». Серед 250 дітей табору урізноманітнити своє дозвілля могли і діти соціальних категорій: сироти, малозабезпечені, багатодітні, а також обдаровані.

Своє відкриття літній табір знаменував урочистим концертом, на якому вже вкотре лунала улюблена натхненна пісня: «Я люблю свій рідний табір «Барвінкові зорі». Позитивною енергією і оптимізмом зарядив учасників дійства гумористичний конкурс «Танцювальний каламбур».

У День захисту дітей відбувся справжній «Капелюшний бій» - конкурс із виготовлення головних уборів з використанням природних матеріалів. У таборі неодноразово проводились спортивні змагання, духовні години, вікторини, брейн-ринги, конкурси віршів, малюнків, де учні могли продемонструвати свій творчий запал і неординарність.

А от по-справжньому почерпнути духовну мудрість і вивчити історичну спадщину нашого краю змогли школярі під час екскурсій до Кохавинського монастиря, музею ім. Виговського (с. Руда), с. Нагуєвич (класний керівник Я. Балита) - батьківщини Івана Франка.

На завершення хотілося б відзначити творчих і терплячих наставників, які забезпечили цікаве і пізнавальне дозвілля школярів, подякувати кухарям за смачні обіди, а також директору школи О. Мальцевій та начальнику табору М. Гайді за змістовну організацію роботи.

Любов БЛАГА, член учнівського парламенту.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин