Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Медичний персонал – окраса Журавнівського санаторію

За 65 років у Журавнівському обласному дитячому протитуберкульозному санаторії оздоровлено 60 тисяч дітей.

Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій засновано у 1948 році. Він розташований у мальовничому місці серед великого декоративного саду за 20 кілометрів від районного центру на берегах рік Дністер та Свіча. Загальна площа санаторію 88993 м кв. Одним з перших головних лікарів тут була Людмила Петрівна Буянова. У подальшому заклад очолив Володимир Федорович Буянов. На території санаторію є два корпуси. Нині головний корпус знаходиться на реконструкції після пожежі, яка сталася 11 вересня 2004 року. Введення його в дію дасть можливість забезпечити лікуванням більшу кількість дітей.

 

Санаторій створено з метою надання освітньої і кваліфікованої спеціалізованої цілодобової медичної допомоги дитячому населенню області. Тут працюють відділення: приймальне, фтизіатричне, бальнеологічне, КДЛ. Діють кабінети: рентгенологічний, офтальмологічний, стоматологічний і функціональної діагностики. У бальнеологічному відділенні є душ-масаж, басейн (що потребують капітального ремонту), планується відкриття соляної шахти для поліпшення лікувально-оздоровчого процесу. Відкриття шахти передбачає лікування дітей пульмонологічного профілю (бронхіальна астма та бронхіти з астматичними компонентами). Діти в санаторію отримують повноцінне харчування та комплекс фізіотерапевтичних процедур. Всього тут працює 240 чоловік, з яких 9 лікарів, 44 осіб середнього медичного персоналу.

За 65 років діяльності санаторію, завдячуючи комплексу протитуберкульозних оздоровчих і протиепідемічних заходів, проліковано і оздоровлено понад 60 тисяч дітей різної вікової категорії. Це діти, хворі на туберкульоз костей та легеневої системи, діти з групи ризику по захворюванню на туберкульоз, діти з бронхолегеневою патологією. Придбання нового сучасного рентгенапарату дає можливість більш якісно і своєчасно виявляти туберкульоз на ранніх стадіях.

Постійно впроваджуються в практику сучасні засоби і методи профілактики, діагностики і лікування хворих дітей на туберкульоз. На високому рівні проводиться підготовка і підвищення знань лікарів і середніх медичних працівників з питань боротьби з туберкульозом.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"