Передплата друкованого видання на 2020 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Кологори та Вибранівка побачили, що таке справжнє раллі

6 травня територією району через села Кологори та Вибранівку, здіймаючи куряву порохів та град каміння, «пролітали» ралійні авто.

4-6 травня на території Львівської області і нашого району зокрема відбувся перший етап відкритого чемпіонату України з раллі «IX ралі Галіція – Ворота України-2012». Тішить й те, що раллі, яке пройшло по наших селах, стало ювілейним, сотим, у чемпіонаті України з ралі. Змагання на львівському етапі велися у чотирьох українських та трьох міжнародних категоріях. Екіпажі подолали 550 кілометрів включно з переїздами. Змагання відбувалися у Львові та на спецділянках у нашому та Миколаївському районах, де були організовані фан-зони. Ці потужні авто не їздять – літають і на гравійних дорогах розвивають шалені швидкості поза 200 км. А виборюють перемоги один в одного на якісь долі секунди. В нашому раллі переміг екіпаж Салюка-молодшого, штурманом у якого був Євген Червоненко. Можна тільки уявити, як «літали» інші учасники змагань, бо екіпаж, який на фото, прийшов другим.

Ралі «Галіція - Ворота України» стало початком не тільки Чемпіонату України 2012 року, а й дало старт новому соціальному проекту Drive For Life («Гонки заради життя»), який ініціювали українські ралійні команди ST Rally і Evo Racing. Тепер на кожному етапі Чемпіонату України з раллі проходитиме благодійна акція, покликана привернути увагу суспільства до тієї чи іншої соціальної проблеми певного регіону. Зокрема в рамках цього ралі збиралися кошти для допомоги Львівській обласній клінічній лікарні, де у відділенні неонатології (центр недоношених новонароджених) вийшов з ладу єдиний ультразвуковий апарат, який прослужив понад 15 років.

Андрій Данилець.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"