Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Дійшли до чвертьфіналу

Як відомо, після завершення торішньої осінньої частини обласного кубка чемпіонів всі три наші представники – команди Жидачівщини ФК «Вільхівці», «Кохавинка» Гніздичів, ФК «Монастирець» - пробились у весняну частину змагань 2012 року.

17-18 березня команди провели перші поєдинки 1/8 фіналу. Найважчий суперник дістався «Кохавинці» - один із лідерів сільського футболу Стрийщини «Добре серце» з Угерсько. В першому матчі на виїзді наша команда поступилася 0:1, по ходу другого вдома теж поступалася 0:2, завдяки двом голам Івана Федишина зрівняла рахунок 2:2, але все ж за підсумками двох зустрічей вибула з турніру.

Також команда із Стрийщини стала суперником ФК «Вільхівці». Тут все вирішила супербойова нічия у Миртюках 4:4 (голи у Вільхівців забили Роман Матвіїв, Іван Бойко, Богдан Кофлик, Віктор Бойкович). Вдома на стадіоні м. Жидачева була також нічия 1:1 (Роман Матвіїв) і завдяки більшій кількості голів, забитих в гостях, далі крокує наша команда.

Найлегше на цій стадії почувалися ФК «Монастирець». По ходу домашнього матчу з «Золотою Липою» Чемеринці Перемишлянського району наші земляки вигравали 5:0 (Степан Проць – 2, Василь Савчин, Володимир Жовнір, Віктор Кулик), потім пропустили 3 голи, але все ж довели зустріч до перемоги 5:3. І на виїзді монастирецькі футболісти перемагали 1:0 (Василь Савчин), під завісу зустрічі дозволили господарям зрівняти рахунок 1:1, але все ж ФК «Монастирець» - у чвертьфіналі.

Тут суперником нашої команди стала «Нива» (Артемівська Воля Мостиського району). І – дві невдачі: вдома попри деяку перевагу наша команда пропустила 2 голи на 58 і 71 хв. – 0:2. І в матчі на виїзді була загалом рівна гра, але все вирішив єдиний гол господарів на 35 хв – 0:1.

Набагато бойовитішою виявилася дуель ФК «Вільхівців» із ФК «Лапаївка» Пустомитівського району. На Пустомитівщині господарі забили 2 голи на 37 і 90+5 хв, хоча по ходу зустрічі захисники Лапаївки двічі вибивали м’яча із лінії власних воріт. В матчі-відповіді Роман Матвіїв вже на 16 хв поновив інтригу – 1:0. Далі – рівна запекла боротьба. Вирішальним же виявився гол гостей зі штрафного на 83 хв. І хоч Роман Матвіїв на 90 хв оформив дубль, все ж перемога 2:1 при поразці 0:2 не дозволила нашій команді пробитись у півфінал.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин