Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Футбольні турніри

Два футбольні турнірі відбулися 18 березня на Новострілищанщині. У смт. Нових Стрілищах на великому полі за круговою схемою змагалися 3 команди, кожен матч - 2 тайми по 30 хв. У стартових поєдинках доволі несподівано господарі поступилися «Юності» з Грусятич 0:1 і гостям із Бібрки 0:3. Бібрка також зіграла внічию 1:1 з «Юністю» і передувала в турнірі.

Того ж дня на спортмайданчику школи с. Соколівки змагалося 4 команди. Кожен матч - 2 тайми по 15 хв. Перемігши гостей із Трибоківців 3:1, Квітневого 2:1 і зігравши внічию 0:0 із Репеховим, переможцем турніру стала команда господарів. На другому місці Трибоківці, далі – Квітневе і Репехів. Команда-переможець нагороджена футбольним м’ячем.

У понеділок, 16 квітня, у с. Городищенському відбувся традиційний футбольний турнір пам’яті капітана місцевої команди Богдана Дудича. Цьогоріч змагалися дві команди господарів: «Юність» ' «Сокіл».

Молоді футболісти вчинили більш старшим товаришам запеклий опір, але все ж поступилися 5:6. Тож переможцем турніру стала команда «Сокіл».