Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Срібло на чемпіонаті Львівщини з волейболу - у Бережниці

Давно вже не проводився в силу різних причин регулярний чемпіонат Львівщини з волейболу серед чоловіків. І ось в жовтні цього року обласна федерація волейболу (голова В. Левків) запропонувала календар проведення такого заходу. Ігри проводилися в два кола (прийом - виїзд), за перемогу з рахунком 3:0 або 3:1 команді, що виграла, нараховується 3 очки, а команді, що програла, – 0 очок. За виграш з рахунком 3:2 нараховується 2 очки, а команді, що програла, – 1 очко. Забігаючи наперед, треба сказати, що якраз це нововведення не дозволило команді с. Бережниці завоювати титул чемпіона.

 

Отже, на цих змаганнях серед команд першої ліги наш район представляла команда с. Бережниці, основу якої склали бережницькі юнаки, які або вже закінчили або ще навчаються на відділенні волейболу Жидачівської ДЮСШ. Незважаючи на те, що команда наймолодша серед всіх учасників чемпіонату, вона зуміла дати бій усім суперникам. Результати ігор за участю команди с. Бережниці (перший результат – гра вдома, другий – на виїзді).

 

Бережниця – Трускавець (3:1, 2:3)

Бережниця – Мостиський р-н (3:1, 3:0)

Бережниця – Стрийський р-н (3:2, 1:3)

Бережниця – Добротвір (3:0, 3:0)

Бережниця – «Сокіл» Львів (3:2, 3:0)

Бережниця – Новий Розділ (3:2, 3:0)

Саме три перемоги з рахунком 3:2, за які нараховуються два очки, і не дозволили команді Бережниці стати першою. Нас зуміла обійти команда Стийського району, Бережниця – друга, третій – «Сокіл» Львів, далі йдуть Трускавець, Новий Розділ, Мостиський район і Добротвір. Отже, в підсумку друге місце, і дебют на цих змаганнях можна назвати вдалим.

За команду Бережниці виступали: Роман Головацький, Микола Шаранюк, Василь Гвоздик, Іван Дідик, Олег Винницький, Назар Ростоцький, Андрій Ростоцький, Остап Соболевський, Мар’ян Федів, Андрій Телішевський, Мар’ян Федак. Тренер команди Андрій Франків.

Окрема подяка Благодійному фонду «Добре серце» за надану фінансову допомогу та придбання комплекту волейбольної форми. Також хочемо подякувати директору Жидачівської ДЮСШ Б. Царю за можливість грати домашні ігри в залі ДЮСШ. Дякуємо нашим відданим вболівальникам, їхню допомогу й підтримку ми відчували повсюди.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"