Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

П’ятеро на першість області

1 квітня стартує першість області з футболу. Цьогоріч формат змагань дещо змінений: у прем’єр-лізі виступатиме 10 команд, а от вищої ліги, де торік грав жидачівський «Авангард», немає. Натомість у першій лізі за територіальним принципом створено три групи.

Приємно відзначити, що цьогоріч маємо рекорд: вперше за 21 рік незалежності від Жидачівщини на обласній арені виступатиме аж 5 команд! Уже 6 років без перерви представляють Жидачівський район в області «Бори» з с. Боринич (спонсор – підприємець, виходець із села Роман Голуб), третій рік поспіль – жидачівський «Авангард» (міська рада, РДА). Натомість після десятирічної перерви знову бачимо серед обласних колективів ФК «Ходорів» (міська рада, депутат обласної ради Андрій Кіт). І ще більш приємно бачити в області «Кохавинку» з Гніздичева («Кохавинська паперова фабрика», Михайло Титикало, селищна рада) і ФК «Вільхівці» (Ярослав та Андрій Ковбузи).

Усі наші колективи включені в групу «В», де виступатимуть чотири колективи з Миколаївського району (Новий Розділ, Демня, Пісочна, Розвадів), два з Дрогобицького (Східниця, Стебник) і один з Перемишлянського району (Великі Глібовичі).

У стартовому турі ходорівчани прийматимуть Пісочну, Гніздичів – Східницю, Жидачів їде у Новий Розділ, Бориничі – в Демню, а домашній матч Вільхівців із Стебником відкладено через зайнятість нашої команди в обласному Кубку чемпіонів.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин