Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Ярославу Бурді – 60!

У неділю, 26 лютого, виповнилося 60 років знаному в районі футбольному діячу, арбітру Ярославу Юліановичу Бурді. Впродовж довгих 12 років (з 1984 по 1996) Ярослав Юліанович очолював федерацію футболу нашого району.

Ярослав Бурда народився 26 лютого 1952 року в славному гетьманському с. Руда. Далі навчання у місцевій школі, служба в армії, Івано-Франківський республіканський технікум фізичної культури. Після його закінчення – вчитель фізкультури Долинської школи №1, голова Долинського райспорткомітету. Активно сприяв створенню місцевої футбольної команди «Нафтовик», що в 1978-1980 рр. виступала в чемпіонаті України серед колективів фізкультури. У 1981 році Ярослав Бурда переїхав у рідне село, став працювати вчителем фізичного виховання у Лівчицькій восьмирічній школі. З 1984 по 1996 роки - голова федерації футболу, відповідальний за розвиток футболу в Жидачівському районі. З теплотою і щирою вдячністю згадує роки співпраці з жидачівцями Іваном Вільковичем, Миколою Ворошем, Мироном Мацуком, ходорівчанином Ярославом Лаб’яком.

З 1995 року Ярослав Бурда почав судити матчі обласної першості. І нині наш ювіляр «на бойовому посту», обслуговує матчі першості району.

- Який найпамятніший епізод у вашій багатющій спортивні біографії? – запитую Ярослава Юліановича.

– Це, безперечно, суддівство двох матчів за участю ветеранів київського «Динамо» 1986 р - спочатку в Жидачеві, через тиждень у Журавно. У складі гостей виступали знані Євген Рудаков, Андрій Біба, Йожеф Сабо, Василь Турянчик… Пам’ятаю, у Жидачеві довелося показати жовту картку самому Йожефу Сабо.

- Як оцінюєте теперішній стан розвитку футболу в районі?

- Хотілося б бачити більше єдності. Щоб кожного року визначався абсолютний чемпіон Жидачівського району. І ще – щоб серед арбітрів було багато молоді. Це – наше майбутнє.

От така розповідь. Безперечно, у скупих рядках неможливо передати всіх нюансів, всіх перипетій життя – громадського, футбольного – нашого ювіляра. Тож від імені футбольного активу району, арбітрів, футболістів, вболівальників – щире спасибі за все вами зроблене – і нових звитяг, нових вам звершень на благо нашого районного футболу, наш дорогий Ярославе Юліановичу!

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин