Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Дев’ять із тринадцяти

18-19 лютого у приміщенні жидачівського міського будинку культури «Папірник» відбулося спортивне свято під назвою «Богатирі Жидачева» - чемпіонат області з важкої атлетики серед юніорів.

Окрім господарів, у змаганні взяли участь спортсмени зі Львова, Городка, Самбора, Стрия. Високу майстерність продемонстрували наші важкоатлети, здобувши першість у дев’яти вагових категоріях із тринадцяти. Зокрема у своїх вагових категоріях переможцями стали жидачівці Олег Махмудов, Павло Маркевич, Богдан Гоза, Павло Марусов, Тарас Марусов, Василь Калапач, Ігор Бондаренко, Володимир Гоза, Віталій Олевич. Також призові місця посіли Віталій Терлак, Мурат Махмудов, Артур Гордишинський, Олег Николин, Руслан Швед, Роман Іринчук, Михайло Голомша, Василь Харик, Володимир Мазур, Олег Косів.

Особливо відзначились Олег Махмудов, який у категорії 34 кг встановив рекорд України – 91 кг (ривок 43 кг, поштовх – 48 кг), а також Володимир Гоза, який переміг найближчого суперника з різницею у 25 кг. Готували наших богатирів команда тренерів на чолі з Андрієм Гентошом.

Змагання проводились за підтримки депутата обласної ради Андрія Кота. Генеральним спонсором виступили ПАТ «Кохавинська паперова фабрика» та ТрансПак» (М. Титикало). Також організатори чемпіонату вдячні за фінансову підтримку «Екоскло» (В. Юрманович), «Промтех-пак» (М. Максьолов, І. Василик) та директору МБК «Папірник» М. Микитину за люб’язно надане приміщення для проведення змагань.