Вперше – турнір пам’яті Михайла Терлецького

Це, либонь, один із тих випадків, коли, як кажуть, турніру пам’яті цієї людини краще б не було.

17-18 лютого в спортзалі Жидачівської ДЮСШ вшосте пройшов гандбольний турнір «Весняний пролісок». 26 липня минулого року раптово перестало битись серце багаторічного завуча дитячо-юнацької спортивної школи, тренера з гандболу Михайла Михайловича Терлецького. 8 березня цього року йому б виповнилося тільки 53 роки. Тож цьогоріч «Весняний пролісок» вперше присвячений світлій пам’яті дорогого наставника…

 

У змаганні Всеукраїнського гандбольного турніру пам’яті М. Терлецького взяло участь 8 команд, розподілених на дві групи. Змагалися дівчата 2000-2001 р. н. У своїй групі юні господарки зіграли внічию 11:11 з ровесницями з Ужгорода, перемогли Новояворівськ 20:0, у вирішальному поєдинку поступилися чотирма м’ячами 17:21 Городенці, і за однакової кількості очок з Ужгородом поступилися їм за різницею м’ячів, фінішувавши у групі третіми. На першому – Городенка, останнє – Новояворівськ. У паралельній групі переміг Городок, далі – «Надія» Львів, Солотвино, Городенка-2. У стиковому поєдинку наші землячки поступилися 17:19 Солотвину (Закарпатська область), і в підсумку - шосте місце.

 

Переможцями турніру стали юні гандболістки Городенки – перемога у фіналі над Городком 26:8. Городок другий, на третьому – львівська «Надія» (звитяга над Ужгородом 22:20).

У складі жидачівської команди кращими були Соломія Колтуновська, Вікторія Павелко, Влада Ковальська.

Ігор МАРКЕВИЧ.

Надрукувати