Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Учні Жидачівського НВК – переможці обласних змагань

Наприкінці грудня на базі Стрийської ДЮСШ відбулись зональні обласні змагання шкіл олімпійської освіти за програмою «Олімпійське лелеченя». У ньому взяли участь команди Стрийських ЗОШ №8 і №9, Сколівської гімназії і Жидачівського НВК.

На відкритті змагань були присутні ветерани спорту Стрийщини, представники НОК у Львівській області.

Змагалися юні олімпійці у чотирьох номінаціях. У представленні команд діти шикувались перед журі, і капітани команд розповідали про школу, місто, назву команди, її девіз або говорили речівку. Переможцями цього етапу стали учні 6-Б класу Жидачівського НВК.

У другій номінації проводилась естафета, що складалася із 12 етапів. Фінішну лінію першими перетнули учні Жидачівського НВК, проте судді, врахувавши помилки, присудили першість школярам Стрийської ЗОШ №8.

У третьому конкурсі-вікторині кожній команді було роздано по 15 запитань на олімпійську тематику. Відповівши на 14 із них, перемогу здобули учні Жидачівського НВК.

У четвертому виді змагань – рухлива гра – перемогу вкотре святкували наші юні олімпійці. Отже, за підсумками чотирьох конкурсів обласних зональних змагань заслужену першість отримали учні 6-Б класу Жидачівської НВК (тренер – вчитель фізкультури В. Гринишин). На другому місці Стрийська ЗОШ №8, на третьому – Сколівська гімназія.

Учасники змагань нагородженні значками і ручками із олімпійською символікою, а також волейбольними, футбольними та баскетбольними м’ячами.

П. СІКОРСЬКИЙ, вчитель Жидачівського НВК.