Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Олімпійське лелеченя»

8 грудня у спортивних залах Жидачівської гімназії та Жидачівської ДЮСШ №2 відбувся II етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя». Ініціатором і засновником його виступив Національний олімпійський комітет України. Основна мета заходу – виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, солідарності, благородства, формування навичок культури здорового способу життя, залучення до активних занять фізичною культурою та спортом.

Програма включає три складові: спортивну, освітню та культурну. Склад команд-учасниць 12 учнів (6 хлопців та 6 дівчат 5-6 класів).

У першому виді програми, що мала назву «Презентація команди», серед шкіл I-III ст. перше місце поділили між собою учні гімназії, Жидачівського НВК та Гніздичівської ЗОШ. Школярі змагались у комбінованій естафеті, що складалась із трьох етапів: сковзання по гімнастичній лавці за допомогою рук, пробігання через гімнастичні кільця та третій етап – «садіння картоплі» (коли один учасник кладе тенісні м’ячі, а другий їх підбирає). Тут перемогу святкували школярі Жидачівського НВК, другими фінішували гімназисти, а третіми – учні Рудянської школи.

Третім конкурсом стала рухлива гра «Школярбол» (спрощений волейбол). У цьому виді змагань кращими виявились учні Гніздичівської школи. На другому місці Жидачівська ЗОШ №2, на третьому – Бережницька ЗОШ.

Останнім етапом заходу стала вікторина на олімпійську тематику (древні та сучасні Олімпійські ігри). Відповівши правильно на всі запитання, перемогу святкували учні Жидачівської гімназії, друге та четверте місця зайняли Жидачівський НВК, Жидачівська ЗОШ №2 та Рудянська ЗОШ.

У командному заліку після чотирьох видів змагань перше та друге місце поділили школярі Жидачівського НВК та гімназії. На третьому - гніздичівці, а на четвертому та п’ятому - Жидачівська ЗОШ №2 та Бережницька ЗОШ. Перші з кінця учні Рудянської школи.

Оцінювали конкурсні змагання вчитель фізичної культури гімназії Б. Іваник, заступник директора з виховної роботи Л. Баранкевич та педагог-організатор О. Дахній.

Серед шкіл I-II ст. за «Олімпійське лелеченя» боролися й перемогли учні Лівчицької школи. На другому місці школярі Тейсарівської ЗОШ, на третьому – Зарічанської ЗОШ. Четвертими фінішували учні Заболотівецької школи.

Переможці змагань нагороджені грамотами і в лютому 2012 року представлятимуть Жидачівщину на обласних змаганнях «Олімпійського лелеченяти».

П. СІКОРСЬКИЙ, вчитель Жидачівського НВК.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин