У ювілейному – успішно

У суботу, 22 жовтня, стартував останній обласний футбольний турнір цього року - «Кубок чемпіонів». У нинішньому 2011 році цей турнір ювілейний – десятий за ліком.

До участі у змаганні заявилося 24 команди із 15 районів, розподілених на 8 груп по 3 колективи у кожній, у групах – кругова схема у два кола. Від нашого району участь взяли три команди. Це – другий показник. Найбільше – чотири - заявилося від Пустомитівського району, по дві – від Перемишлянського, Буського, Жовківського, Стрийського районів.

Найбільш успішно з-поміж наших команд виступив ФК «Монастирець». Наші земляки (що трапляється надзвичайно рідко) перемогли на виїзді з однаковим незвичним рахунком 6:3 команди із Сновичів Золочівського й Неділиськ Перемишлянського районів. У першій зустрічі в складі нашої команди по два голи забили В. Савчин і С. Проць, по голу – В. Кулик, П. Дрозд, у другій – чотири голи на рахунку С. Проця, ще два – В. Савчина. У проміжку між ними – несподівана домашня нічия із Сновичами 2:2 (В. Савчин – 2), а в останньому турі Неділиська до Монастирця не приїхали. Тож у підсумку ФК «Монастирець» фінішував першим у групі.

А от інші два наші колективи – «Кохавинка» Гніздичів і ФК «Вільхівці» - у своїх групах фінішували другими. Відзначимо, що переможцями в обох групах ставали команди Стрийського, третіми – Пустомитівського районів, що у певній мірі характеризує рівень розвитку футболу в кожному з трьох сусідніх районів.

Наш чемпіон ФК «Вільхівці» стартував із поразки в Угерську Стрийського району 0:1. Однак надалі двічі переміг футболістів «Щирця-Гетьмана» (Пустомитівський район) 2:0 вдома (Р. Матвіїв – 2) і на виїзді 3:1 (В. Павлат, В. Бойкович, І. Соболевський), зіграв внічию 1:1 (Р. Цар) вдома із Угерськом і фінішував другим.

Найважче довелося футболістам «Кохавинки» з Гніздичева. У першому колі наша команда здобула 4 очки: домашня перемога над «Галичиною» із Щирця 3:0 (І. Федишин – 2, В. Швед), нічия у Миртюках Стрийського району 1:1 (Р. Крехтяк). Однак у другому колі у форвардів «Кохавинки», як кажуть, «збився приціл», як наслідок – дві нульові нічиї і в підсумку – теж друга підсумкова позиція.

Відзначимо, що доля «Кохавинки» вирішилася тільки в останню мить: в заключному поєдинку нашим футболістам конче потрібна була нічия, якої вони й досягли.

Як видно, всі наші три представники досягли стовідсоткового результату й всі дружньо вийшли у наступну весняну частину змагань (принагідно відзначимо, що від Пустомитівського району далі крокуватиме тільки один колектив – футболісти с. Лапаївки). Не обійшлося й без ложки дьогтю: вперше за 10 років у кубку чемпіонів Львівщини немає представника Ходорівщини-Новострілищанщини.

Наступна весняна частина змагань буде кубковою з вибуванням. Жеребкування – орієнтовно середина березня 2012 року, старт – кінець березня - початок квітня. Побажаємо ж нашим колективам успіху!

Ігор МАРКЕВИЧ.

Надрукувати