Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Пам’яті героїв «Черни»

Саме під такою назвою у неділю, 23 жовтня, в с. Жирові пройшов футбольний турнір за участю трьох місцевих команд, приурочений 65-річчю героїчної загибелі шести жирівчан-бандерівців у лісі в урочищі «Черна» неподалік села, а також 600-річчя села.

Перед початком змагання футболісти поклали квіти до символічної могили Січових Стрільців у центрі села, а також до хреста, встановленого в лісі на місці загибелі героїв.

Змагання пройшли за круговою схемою, кожний матч - 2 тайми по 30 хвилин. Переможцем змагання, як кажуть, «без варіантів» стали футболісти основної команди: звитяги над юнаками 8:1, ветеранами 7:2. А от матч між ветеранами і юнаками виявився набагато впертішим: перемігши 4:3 другим призером стала команда жирівських ветеранів.

Команди-призери відзначені кубками. Кращого гравця турніру Володимира Захарчука (основа) нагороджено призом. Грамотами відзначено кращих: воротаря Ореста Пашка (ветерани), захисника Ігоря Абраміва (ветерани), півзахисника Остапа Цибрана (основа), нападаючого Григорія Ілечка (ветерани), бомбардира Дмитра Лашка (основа), а також кращого вболівальника Тараса Білоуса, наймолодшого гравця турніру Валентина Замойського і найстарших – Богдана Гушлю і Ореста Пивовара.