Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Репехові – футбол

Приємні зміни у розвитку футболу відбулися останнім часом на Ходорівщині. Торік після 23-річної перерви заявилася до участі в змаганнях команда с. Демидіва, цьогоріч після 16 років забуття – с. Сугрова. Також більше 20 років не було футболу в невеликому селі Репехові.

Ні, вони ще не заявилися у першості Ходорівщини, але завдяки організаційним здібностям молодих людей Олега Задерецького, Івана Ногаля, Богдана Цуприка, ентузіазму самих молодих хлопців створили футбольну дружину. Влітку-восени цього року репехівські футболісти зіграли 8 товариських поєдинків, в яких виступили досить вдало, здобувши половину з можливих очок: з Вибранівкою 4:1, Квітневим 5:0, Прибіллям 4:2, 2:2, «Колосом» з Грусятич 0:1, Трибоківцями 1:1, Кніселом 0:3, 0:3, Дулібами 4:3, 1:4. Варто підкреслити, що основу команди складають молоді хлопці 16-18 років. Звідси й назва команди – «Юність». Всі витрати – форма, сітки, м’ячі, виїзди - хлопці оплачують із власної кишені. Тож хотілося б, щоб таким завзятим ентузіастам допомогли місцева влада, підприємці. Повірте, команда цього варта. Зрештою – це сприятиме й культурному розвитку села.

У неділю, 23 жовтня, футболісти «Юності» з Репехова зіграли перший товариський матч у кубку Ходорівщини «Золота осінь»: поразка від Чорного Острова 0:4. Все ж віриться, що перемоги «Юності» не забаряться!

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин