Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Кубок «Грози» – у господарів

«Гроза» - під такою назвою виступає у районних змаганнях із футболу команда с. Соколівки. Нещодавно втретє у цьому селі проведено кубковий турнір, який так і називається – кубок «Грози».

Цьогоріч у змаганні за кубковою схемою взяло участь 4 команди, кожний матч – 2 тайми по 30 хвилин. Півфінали: Соколівка – Трибоківці 8:0, Квітневе – Вибранівка 1:1, пенальті 2:1. Третім призером турніру став колектив Трибоківців – звитяга над Вибранівкою 1:0. А у вирішальному поєдинку господарі впевнено здолали опір футболістів Квітневого 3:0 і стали переможцями турніру. Кращого гравця турніру Володимира Нищина з команди-переможниці відзначено призом. Також призами і грамотами нагороджено команди-призери і кращі гравці по амплуа.

Організувала турнір Соколівський сільський голова Софія Ткач за підтримки капітана місцевої команди Андрія Ковалишина.