Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Козаки стріляли…, наші забивали..!», або Футбольний сезон 2011 року – відкрито!

2 травня на міському стадіоні Жидачева відбулося відкриття футбольного сезону 2011 року у першості Львівської області (вища ліга). Цьому передувала велика організаційна робота по створенню команди та благоустрою стадіону. Хочемо повідомити вболівальників футболу, що в результаті спільних дій Жидачівської міської ради та районної державної адміністрації була створена нова футбольна команда «Авангард» (СОК «Пульс», керівник М.Терлецький). Гравцями команди є вихованці Жидачівської ДЮСШ, тренер дорослого складу – В.Сапуга, а юнаків – Й. Витак.

На урочистому відкритті футбольного сезону були присутні голова районної ради ІКос та міський голова Жидачева В. Левко, які під час вітального слова запевнили вболівальників футболу (а їх на стадіоні було чимало), що влада буде й надалі підтримувати футбольну команду «Авангард». Також підтримати та привітати нашу команду прибули жидачівські козаки сотні імені І. Виговського (сотник Я. Дубик). Встановивши гармату в центрі футбольного поля, вони гучними залпами дали старт футбольному сезону 2011 року.

На домашній дебют у першості області з футболу до Жидачева приїхала команда «Сокіл» м. Золочева з численною та організованою групою підтримки. Щодо самої гри, то вона пройшла за невеликої переваги наших футболістів. Вже на 15-й хвилині О. Вайда забив перший м’яч у ворота золочівців. Як виявилося, він був і останнім у цій зустрічі. Гра проходила у цікавій та напруженій боротьбі. Наші гравці створили декілька гольових моментів, проте не змогли використати їх. Наприкінці другого тайму наша команда залишилася в меншості, але зуміла втримати переможний для себе результат. На жаль юнаки поступилися (2:3). Напевно, не слід відразу очікувати високих результатів від молодої жидачівської футбольної команди, адже гравцям потрібен час для зіграності та прогресу.

Організатори зустрічі щиро вдячні всім, хто долучився до створення свята і допоміг у нелегкій справі – благоустрою міського стадіону. А саме Жидачівському міському виробничому управлінню комунального господарства, міському комунальному підприємству «Жидачівтеплокомуненерго», міському будинку культури «Папірник» та приватному підприємцю О. П. Підлісецькому.

Орест ДОЛІНСЬКИЙ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин