Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Ходорові – волейбол

З літа минулого року з ініціативи палких любителів спорту Євгена Цвика і Юрія Перуна в м. Ходорові виникла секція любителів волейболу. Торік вони організували два волейбольні турніри, в яких змагалися колективи з Ходорова, Бортник та Отиневич.

Вдало виступили аматори з Ходорова й у цьогорічній першості району з волейболу, де в другій групі посіли друге призове місце. Після цього їх та переможця другої групи команду Бережниці запрошено в м. Стрий, де обидва колективи змагалися із двома кращими волейбольними командами Стрийського району. Тут доволі несподівано ходорівчани перемогли першу команду Стрийщини 3:0 (Бережниця поступилася другій команді господарів 2:3), а у фіналі Ходорів програв другій команді Стрийщини 0:3. Бережниця на турнірі третя – перемога над першою командою Стрийського району 3:0. В складі ходорівської волейбольної дружини виступали ходорівчани Юрій Перун, Євген Цвик, брати Володимир і Олег Поручинські, Андрій Кагуй, Роман Коваль, Ігор Музика з Бортник.

Варто при цьому підкреслити, що волейбольний колектив, який налічує понад 20 спортсменів, виключно аматорський. Хлопці за власні кошти впорядковують волейбольний майданчик, оплачують оренду спортзалу Ходорівської ЗОШ №1, за свій рахунок беруть участь у різноманітних змаганнях. Хотілося б бодай мінімальної підтримки від спонсорів та й людей, небайдужих до спорту. Повірте, спортсмени, безперечно, на це заслуговують.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин