Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Переможець – перша «Кохавинка»

З 13 по 20 березня у м. Жидачеві на майданчику зі штучним покриттям місцевої ДЮСШ втретє пройшов турнір з міні-футболу. Цьогоріч змагалося 9 команд, розподілених на 3 групи: два колективи з Гніздичева, одна з Ходорівщини – переможець зимового турніру з міні-футболу «Прикарпаття» з Нових Стрілищ.

У групі «А» переможцем став колектив з Нового Села – 6 очок, що випередив суперників із другої команди Гніздичева – 3, й Монастирця – жодного очка.

А от у групі «Б» перевага першого колективу з Гніздичева була беззаперечною – 6 очок, у Володимирців і Дем’янки-Лісної – по одному.

Найгостріше суперництво виявилося у групі «В», де переможці Журавно й Нові Стрілища набрали по 4 очка, Ганнівці – жодного.

У півфінал вийшли переможці груп і кращий колектив, що посів друге місце – Нові Стрілища.

Результати ? фіналу: Нове Село – Журавно 6:4, Гніздичів-1 – Нові Стрілища 5:3.

Третім призером турніру стала команда Нових Стрілищ – звитяга над Журавном 10:4. А переможцем змагання стала футболісти «Кохавинки» з Гніздичева – перемога над Новим Селом 4:3. На подальших місцях Гніздичів-2, Володимирці, Дем’янка-Лісна, Монастирець, Ганнівці. Переможний склад «Кохавинки»: Андрій Крехтяк, Роман Крехтяк, Василь Ланчак, Микола Микитчин, Мар’ян Семчишин, Олег Трофімов, Ярослав Михайлюк, Михайло Микитчин.