Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

І знову – бойове Городищенське!

У другий день Великодніх свят, 25 квітня, у с. Городищенському пройшов традиційний футбольний турнір пам’яті капітана місцевої команди Богдана Дудича. Змагалися 4 колективи, кожний матч – два тайми по 30 хв., нічия – пенальті.

У півфіналах футболісти Лучан завдяки двом голам у другому таймі Олега Заставного й одного – Романа Хоми перемогли суперників із Жирової 3:0. А от у іншому півфіналі господарі й команда Отиневич зіграли внічию 0:0, а пенальті краще виконало Городищенське 5:4. Третім призером турніру стала команда Отиневич – звитяга над Жировою 5:0 (Василь Вишиваний, Роман Змислий – по 2, Олег Марцинишин). А у вирішальному поєдинку вже на 17 хвилині один із футболістів Городищенського був вилучений із поля. Попри це, господарі проявили незламний характер і зуміли забити 3 голи без відповіді – 3:0. Відзначився нападник господарів Андрій Олійник – 28, 34, 60 хв. Особливо красивими були перші два голи: невідпорний удар з правого кута штрафної у дальню «дев’ятку» й гол в падінні через себе з лінії воротарської у нижній кут воріт.

Команди-призери відзначені грамотами. Також грамоти вручені кращим: воротарю Олегу Марцинишину (Отиневичі), захиснику Степану Дудичу (Городищенське), півзахиснику Олегу Заставному (Лучани), нападнику Андрію Олійнику (Городищенське), гравцю Володимиру Медвідю (Городищенське).

Від асоціації футболу Ходорівщини відзначено організаторів турніру Ігоря Диника та Володимира Маланчука. Заслуговує на увагу й кваліфіковане суддівство фінального поєдинку ходорівчанина Романа Піпи.