Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У футболі Жидачева: новий сезон – нова команда

У новому році в футбольному житті Жидачева сталися доволі істотні зміни. Зокрема очолили команду нові тренери викладачі місцевої ДЮСШ Володимир Сапуга та Йосип Витак. Відповідно в команду прийшли їхні вихованці – колишні випускники дитячо-юнацької спортивної школи.

 

З основного складу ФК «Жидачів»-2010 залишились воротар Руслан Акбієв та півзахисник Володимир Машталір. Основу нової команди склала молодь 1988-1990 р.н. Змінилася й назва колективу, замість ФК «Жидачів» команда повернула свою колишню назву «Авангард». Натомість попередній керівник ФК «Жидачева» Геннадій Бурмістров став першим в історії футболу нашого району делегатом-інспектором федерації футболу Львівщини.

 

Команда приступила до тренувань 15 лютого. В ході підготовки до нового сезону «Авангард» зіграв 5 зустрічей: двічі поступився команді обласної Прем’єр-ліги сусідньому ФК «Миколаєву» 1:2 на виїзді, 0:1 вдома, успішніше зіграв із земляками із ФК «Ходорова» 1:1 на виїзді, 2:1 вдома, поступився вдома 0:2 сусіднім Вільхівцям, за який виступали ряд гравців колишнього ФК «Жидачева».

І от – перший матч оновленого колективу. На виїзді в Червонограді наші земляки за рівної гри зіграли внічию 0:0 (юнаки – теж 0:0). А от у другій зустрічі на виїзді у Львові проти «Погоні» «Авангард» у другому таймі пропустив 2 голи – поразка 0:2. Жидачівські юнаки також програли 0:1.

Після двох турів доросла команда «Авангарду» йде восьмою, жидачівські юнаки – сьомі серед десяти команд, в обох – по 1 очку.

У понеділок, 2 травня, у Жидачеві відбудеться свято відкриття нового футбольного сезону: «Авангард» прийматиме «Сокіл» із Золочева (на сьогодні – 6 місце).

9 травня жидачівці поїдуть у Старий Самбір, а 22 – прийом Жовкви.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин