«Кубок чемпіонів» Львівщини: у півфіналі – Ходорів і Лівчиці

Недільного дня, 27 березня, продовжилась весняна частина обласного кубка «Кубка чемпіонів», у якому змагаються кращі футбольні колективи районів області. Як відомо, після осінньої частини минулого року наші представники встановили своєрідний рекорд: всі п’ять колективів, що заявилися до участі в змаганні, вийшли у весняну стадію змагань.

Дві з них - Гніздичів і Лівчиці - волею жеребу зустрілися вже в 1/8 фіналу. Запекле суперництво сусідів виявилось на користь футболістів Лівчиць: у Гніздичеві було 0:0, а в Лівчицях перемогли господарі 2:1 (Р. Цар, В. Витак – Р. Крехтяк).

Ще у двох поєдинках 1/8 фіналу наші колективи довели свою перевагу. ФК «Ходорів» після домашньої звитяги 3:0 над ФК «Демня» Миколаївського району (І. Калапач, Р. Шуба, В. Єнілєєв) у матчі-відповіді вже на 2 хв забили рятівний гол (І. Кухарський), завдяки якому зуміли здолати опір свого сильного суперника – 1:

А от ФК «Монастирець» особливих проблем не мав. Розгромивши у домашньому поєдинку Попеляни Пустомитівського району 7:2 (В. Савчин, В. Кулик, І. Кулик – по 2, В. Риштун), на виїзді наші земляки спокійно звели зустріч внічию 2:2 (В. Савчин, І. Кулик).

Єдиною командою, що вибула в 1/8 фіналу, стала «Ходорівщина» з Чорного Острова. Поступившись у Перемишлянах місцевому «Урагану» 1:5 (О. Підлісецький), наші земляки у матчі-відповіді виправити становище не зуміли – нічия 0:0.

Волею жеребу лівчицькому «Каштану» у чвертьфіналі знову дісталася наша команда, тільки цього разу ФК «Монастирець». І знову «Каштан» пройшов далі завдяки домашній перемозі. У Монастирці була нічия 1:1 (І. Кулик – В. Павлат), а в Лівчицях перемогли господарі 1:0 (Д. Гришик).

А от ФК «Ходорів» у першому матчі на виїзді програв у Печихвостах Кам’янко-Бузького району місцевій «Мрії» 1:2 (А. Кухарський). На матч-відповідь «Мрія» чомусь не приїхала - перемога ФК «Ходорова» 3:0.

Перші півфінальні поєдинки відбудуться у суботу, 30 квітня. Обидві наші команди зіграють вдома: ФК «Ходорів» прийматиме «Ураган» Раденичі Мостиського району, а «Каштан» Лівчиці – «Юність» Гійче Жовківського району.

Матчі-відповіді відбудуться 7 травня, після чого –фінал.

Надрукувати