Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Кубок Ходорівщини: є рекорд!

Слідом за зимовим турніром з міні-футболу 27 березня на Ходорівщині стартував розіграш кубка «Весняний пролісок – 2011». До участі в змаганнях заявилась рекордна кількість команд – 21. Схема розіграшу була подібна до міні-футбольного турніру: спершу групові змагання на одному стадіоні, після чого – кубкова система на вибування. 20 команд-учасниць розподілено на 5 груп по 4 команди, які на одному базовому стадіоні в 3 тури виявляли сильніших. До наступного кубкового етапу виходили переможці груп і 2 кращих колективи, що посіли другі місця.

У групі «А» (базовий стадіон Прибілля) свою перевагу довели футболісти Старих Стрілищ, які перемогли у всіх 3 зустрічах – 9 очок і випередили команди господарів і Соколівки – по 4 і Квітневого – жодного очка.

А от у наступних двох групах «Б» і «В» перевага була за господарями. У Нових Стрілищах місцеві футболісти (7 очок) обіграли колективи Городищенського (4), «Юності» Грусятич (3) і Фраги Рогатинського району – 0 очок.

І в Загірочку попереду були господарі – 7 очок. На другому місці прогнозовано Бортники – 5, далі Садки – 2 і Сугрів - 1 очко.

А от у найрівнішій групі «Г» в Городищі господарі несподівано виявились останніми – лише одне очко. Попереду тут Вовчатичі – 7, Станківці – 6, Кам’яне – 2 очки.

В останній групі «Д» прогнозовано за явною перевагою перемогли Дуліби – 9 очок із загальною різницею 16:4. Вони випередили колективи Отиневич і «Колоса» Грусятич по 4, Залісок – жодного очка.

У неділю, 17 квітня, відбулися перші чвертьфінальні поєдинки. Особливих несподіванок не було: Загірочко – Вовчатичі 2:1, Станківці – Нові Стрілища 0:0, Бортники – Старі Стрілища 3:2, Лучани – Дуліби 0:5. Матчі-відповіді відбудуться на Провідну неділю, 1 травня. Початок 15.00.

Товариські матчі. Дуліби – Жирова 7:1, Заліски – Жирова 1:3.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин