Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Калапач – король голу»

Саме під таким заголовком у районнній газеті «Берегово» (Закарпаття) 11 червня минулого року була поміщена стаття про нашого земляка, уродженця м. Ходорова Ігоря Калапача. У ній, зокрема, йшлося, що прийшовши до місцевої команди влітку 2009 року, Ігор зразу ж гучно заявив про себе, забивши у поєдинках з Мукачевом і Тячевом 2-3 голи. І надалі Ігор залишався одним із провідних гравців місцевого «Берегвідейка», багато вчому спричинившись до завоювання командою всіх її титулів.

А за останні два роки «Берегвідейк» на Закарпатті виграв практично все: і кубки, і першості, і суперкубки. Більше того, в сезоні-2010 «Берегвідейк» вперше за останні 60 років завоював кубок України серед аматорів. Тож не дивно, що за короткий час Ігор Калапач став улюбленцем місцевої публіки й залишається ним і донині. В останньому сезоні Ігор зіграв біля 40 матчів, забивши близько 30 голів. 20 січня «Берегвідейк» розпочинає підготовку до нового сезону, розглядається можливість виступу команди в другій лізі першості України.

За останніми повідомленнями наш Андрій Сагайдак із Лівчиць, якому 2 січня виповнилося 22 роки, нині перебуває на оглядинах у команді вищої ліги першості Польщі «Краковії». В осінній частині сезону-2010 Андрій був одним із кращих гравців дублюючого складу львівських «Карпат», зігравши у 17 із 19 поєдинків і ввійшовши у пятірку найкращих гравців команди. При цьому Андрій забив 2 голи (у ворота «Іллічівця» і «Ворскли»), «заробив» два попередження. Також два попередження в пасиві нашого Володимира Піддвірного, але лише в 5 зустрічах. Після осінньої частини дубль «Карпат» перебуває на 5 місці серед 16 комнад – 30 очок, поступаючись лише донецькому «Шахтарю» - 45, харківському «Металісту» - 36, дніпропетровському «Дніпру» - 34 і полтавській «Ворсклі» - 31, випереджаючи найближчих переслідувачів київський «Арсенал» - 30, ФК «Севастополь» і маріупольский «Іллічівець» - по 28 очок.

А от «Енергетик» з Бурштина в першій лізі першості України наразі посідає 14 місце серед 18 команд. Нагадаємо, що у складі команди виступають ходорівчани Тарас Микуш і Володимир Єнілєєв, а одним із тренерів «Енергетика» є 46-річний ходорівчанин Степан Концевич.

Після злиття львівських міні-футбольних «Енергії» і «Тайму» ходорівчанин Андрій Луців, 1974 р.н., завершив карєру гравця і нині тренує другий склад «Енергії».

Своєрідне досягнення встановив уродженець с. Загірочка Ігор Краївський. Вже в першому турі поєдинку його «Карєра» з Торчинович у Винниках Ігор забив 4 голи (21, 36,65 пенальті, 74 хв). З 10 забитими голами він увійшов у першу пятірку бомбардирів премєр-ліги першості Львівщини.

На завершення привітаємо жителів райцентру з набуттям «родича»: у складі срібного призера першої ліги «Кордії» із Зашкова один матч на воротах відстояв гравець на прізвище Дмитро ЖИДАЧЕВСЬКИЙ.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин