Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Справи футбольні, або Кому потрібний такий кубок-2

Цього листа ми отримали наприкінці минулого року. Друкуємо його зараз, оскільки незабаром новий футбольний сезон і, можливо, ті, хто організовує футбол (нині ще не зрозуміло, як буде, чи буде і як називатиметься майбутній футбольний мундіаль району), на територіях ОТГ приймуть думку футбольного уболівальника до уваги.

Відшуміли футбольні баталії, названо минулорічних чемпіонів та призерів як у чемпіонаті району, так і в кубку району. В чемпіонаті заслужено перше місце здобула команда села Бережниці, яка двічі обіграли своїх переслідувачів – команду ОФК «Свіча» Володимирці/Подорожне, що, як виявилось, і вирішило долю першого місця у її користь, а ОФК «Свіча» – срібні призери.

Після завершення першості проводився розіграш кубка району, на який заявилось шість команд, розділених на дві групи. Володарем кубка району-2020 стала команда «Патріот», що представляла Сулятичі/Сидорівку, яка в фіналі в серії одинадцятиметрових ударів перемогла суперників із Нового Села.

Здавалось би, все в порядку, але в мене залишився якийсь гіркий осад від організації проведення кубка району. І ось чому. Сама назва команди «Патріот» наштовхує на думку, що за неї грають молоді місцеві вихованці, але вийшло з точністю до навпаки: за команду зіграв у півфінальному матчі один місцевий футболіст Іван Боднар, а у фіналі він же вийшов на поле за 5 хвилин до закінчення гри, але зате забив вирішальний пенальті. Отже виходить так, що на два села виявився один справжній патріот. А  кубок для Сулятич/Сидорівки виборола зовсім чужа для цих сіл команда, яку завіз їхній спонсор зі Львова та області. Місцеві уболівальники говорили, що цей виграш увійде в історію села. Можливо, але чому цю історію творили чужі гравці, а не місцеві, не зрозуміло. Але «та то таке», як говорить Мирон Богданович Маркевич.

Не знаю, чим керувалось керівництво ФФЖ, коли визначило провести фінал на  стадіоні в Лівчицях. Нагадаю, що 29 листопада об 11.00 було заплановано провести спочатку матч за кубок осені між командами ФОК «Свіча» Володимирці/Подорожне та Лютинки. Але оскільки в ніч з 28.11 на 29.11.2020 випав сніг і погода була явно не футбольна, то керівництво цих команд прийняло рішення не  їхати на гру, щоб не ризикувати здоров’ям футболістів, та й карантин вихідного дня тоді ще діяв. За це ФФЖ оштрафувала ці команди і відсторонила Ємця Володимира та Івасенка Любомира від футболу. Прикро, що карають людей, які зробили для розвитку футболу у своїх селах більше, ніж вся федерація разом взята.

Нагадаю, останні сім років на території Володимирецької сільської ради було дві футбольні команди – у Володимирцях і в Подорожному. Там побудовано роздягальні. Футбольні поля одні з кращих в районі, і в цьому велика заслуга В.Ємця, але «та то таке».

Окремо хочу порушити питання про футбольну команду в Журавні, негоже так, щоб в столиці ОТГ не було своєї футбольної дружини. Стадіон прекрасний, є багато талановитих футболістів, які грають за чужі команди, а своєї команди Журавно чомусь не може створити. Це питання до новообраного голови Журавненської ОТГ п. В. Вітра. Можливо, я в чомусь не правий, тут нічого особистого. Запрошую до діалогу, та передплачуйте газету «Новий час», дуже цікава газета.

Володимр КОСТІВ, уболівальник зі стажем.

P.S.

Наприкінці січня у Володимирцівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося нагородження футбольної команди ОФК «Свіча» Володимирці- Подорожне (на фото) - срібного призера чемпіонату Жидачівського району з футболу 2020 року. Відзначено кращого гравця, бомбардира, нападника у чемпіонаті району. Ним став гравець ОФК «Свіча» Ігор Лико, кращий воротар Богдан Ватилик, гравець ОФК «Свіча».

Футбольну команду вітали учні Володимирцівської ЗОШ в онлайн-режимі. Велика подяка від представника команди В. Ємця всім тим, хто допомагає підтримувати футбольну команду, а саме Олександру Стасіву, Воодимиру Кулику, Володимиру Костіву, Миколі Демчуку, Василю Стасіву, Миколі Мельнику, Івану Іванову та Лико Ярославу, Роману Колодчаку, медикам команди Марії Костів та Іванні Підцерковній, депутату Журавненської ОТГ Василю Ємцю.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин