Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Підготовка до футбольного сезону-2020

Спортивно-оздоровчий клуб «Пульс-Авангард» (Жидачів) почав підготовку до нового сезону із зимової першості району з міні-футболу, у якому взяло участь 14 команд. Турнір проходив майже два місяці на штучних майданчиках ДЮСШ і НВК. У цей втягуючий період команда зіграла 13 матчів і зайняла перше місце, забивши 130 м’ячів і пропустивши 26.

Другий етап підготовки почався із 25 січня. За словами головного тренера В. Сапуги, футболісти працювали над загальнофізичною підготовкою.

«Пульс-Авангард» заявився на участь у кубку Юста, в якому взяли участь 64 команди західного регіону України, розділені на 16 груп. Груповий турнір жидачівці впевнено виграли: із Гніздичевом 7:0 (голи забивали Святослав Турак – 3, Ва-силь Сагайдак – 2, Святослав Свередюк, Богдан Бойко); з Дулібами (Стрийський район) 4:2 (Святослав Турак, Ігор Витак, Орест Цвик, Ярослав Вацеба); з Пісочною 6:2 (Артур Яната, Юрій Кутний – 3, Святослав Турак, Богдан Векляк). В 1/16 змагань спортсмени Жидачева грали у Львові з командою с. Запитів (Кам’янка-Бузький район). Пропустивши гол на 5-ій хвилині матчу, «Пульс-Авангард» домінував на полі, і Ігор Витак зрівняв рахунок. Але на більше наших футболістів не вистачило. Отже, 1:1. Післяматчеві пенальті краще пробили суперники 4:2, і команда закінчила виступи у кубку Юста.

Також команда, готуючись до початку першості у прем’єрлізі Львівської області (найсильніша аматорська ліга в Україні, яка стартує 5 квітня), провела два товариські матчі. У Довгому (Стрийський район) зіграли з «Волинню» (Луцьк) – U-19, яку тренував наш земляк Руслан Мостовий. Гра була видовищною і впертою. Рахунок 2:1 на користь волинян. У нас гол на рахунку Святослава Турака.

У Львові відбувся матч з «Карпатами» (Львів) –U-18, яких тренують О. Родін та І. Павлюк. Гра проходила з перевагою то однієї, то другої команд. Першими відкрили рахунок жидачівці (Тарас Микуш). Юні  львів’яни вирівняли становище. І все ж таки на перерву команди пішли з перевагою наших футболістів (Ігор Витак). На початку другого тайму рахунок став 3:1 (Орест Цвик). Після цього юні карпатівці взялись за справу, забивши три м’ячі у наші ворота. Закінчення матчу пройшло за домінування жидачівців, які зрівняли раху-нок (Тарас Микуш). Отже, результативна нічия – 4:4.

Юнаки Жидачева (тренер Й. Витак) стартували у турнірі Б. Карп’юка. У першій грі з «Темпом» (Гірське, Миколаївський район), яка проходила у м. Миколаєві, наші поступилися 1:2. У цих змаганнях юні футболісти зіграють з однолітками Миколаєва і Ходорова.