Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Наші футболісти в Європі

Захисник «Слована», уродженець Жидачівщини Тарас Качараба розповів про виступи в чемпіонаті Чехії та про свої подальші кар'єрні плани.

Наш часопис неодноразово писав про земляків-футболістів, які досягнули певних вершин у цьому улюбленому для багатьох видів спорту. Це і брати Федоріви, Ростислав Русин, брати Векляки, Андрій Маркович, Андрій Сагайдак, Святослава Шевчук, Стас Демків, Василь Руніч. Нещодавно на порталі «Команда-1» з’явилося невеличке інтерв’ю із ще одним представником Жидачівщини, який сьогодні виступає у чеському чемпіонаті, - Тарасом Качарабою. Ось що розповів наш земляк про свою футбольну кар’єру:

- Мене в чемпіонаті Чехії все влаштовує. І що найважливіше - це конкуренція. «Славія» поки беззаперечний лідер, а всі інші, приблизно, однакові за силою суперники. Так, у когось більше стабільності, але якщо, наприклад, 10-й колектив обіграє другу або третю команду, - це не буде вважатися сенсацією.

Приємно, що тут уболівальники ходять на стадіони. Арени невеликі, але як мінімум відсотків на 50 заповнюються. А якщо в гості приїжджають «Славія», «Вікторія» або «Спарта», то на трибунах яблуку ніде впасти. Щось подібне було колись і в Україні.

Не буду приховувати, що розглядаю «Слован» як трамплін до більш авторитетного чемпіонату. Я дуже щасливий, що «Слован» домовився із «Шахтарем» щодо викупу мого контракту. Президент «Слована» мені пообіцяв, що якщо надійде хороша пропозиція, мене відпустять. Але це не означає, що я тільки цього й чекаю. «Слован» дав мені путівку у великий футбол, тому дуже хотілося б виграти з цією командою щось значуще. Принаймні я докладу до цього всіх зусиль, – поділився Тарас Качараба.

Захисник "Шахтаря" жидачівець Тарас Качараба уклав повноцінний контракт з клубом «Слован» Ліберець. Угода між 24-річним футболістом і чеським клубом укладена на три роки – до 2022 року.

На рахунку Качараби 35 поєдинків минулого сезону і два забитих голи. Крім того, Тарас виступав за юнацькі збірні України. Він брав участь в юнацькому чемпіонаті Європи 2014.

Що ж, Тарасе, бажаємо тобі досягти великих футбольних вершин. А ми тільки триматимемо кулаки.

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.

Фото з сайту www.segodnya.ua.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин