Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Важка атлетика. Жидачівець Богдан Гоза – наймолодший чемпіон України

Блискуче виступив на чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді до 23 років, що відбувся 12-18 травня у м. Чорноморську Одеської області, юний спортсмен Жидачівського спортклубу «Аполон» Богдан Гоза.

У ваговій категорії до 102 кг з результатом ривок – 155 кг, поштовх - 180 кг, сума – 335 кг він став чемпіоном України. І це – у віці 17 років, у суперництві зі старшими важкоатлетами! Богдан Гоза став наймолодшим чемпіоном в історії чемпіонатів України з важкої атлетики до 23 років. На високому рівні виступили ще 5 важкоатлетів Жидачівського СК «Аполон», які захищали спортивну честь Львівщини на цьому чемпіонаті. Зокрема, Володимир Галій у вагової категорії до 67 кг і став четвертим, Олег Махмудов у цій же ваговій категорії – шостий. Також на шостому місці завершив змагання у ваговій категорії до 55 кг жидачівець Віталій Баранкевич, на восьмому місці у ваговій категорії до 89 кг Віталій Терлак, на дев’ятому у ваговій категорії до 61 кг – Володимир Котельчук. І це при тому, що у кожній ваговій категорії виступали не менше двадцяти спортсменів. Готували юних жидачівських важкоатлетів тренери СК «Аполон» Андрій і Володимир Гентоші, Олег Костів, Юрій Лишега, Степан Єсін.

6 важкоатлетів СК «Аполон» склали основу збірної Львівщини (всього 10 спортсменів),яка у загальнокомандному заліку посіла перше місце. На другому призовому місці важкоатлети Донецької, на третьому – Луганської областей.

Наступне змагання – чемпіонат України з важкої атлетики серед дорослих, що відбудеться 9-14 липня у м. Городку Хмельницької області.

І. Маркевич.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин