Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Бори», ФК «Жидачів». Статистика

Як відомо, два наших кращих футбольних колективи «Бори» ФК «Жидачів» цьогоріч виступали у новоствореній вищій лізі (другий ешелон першості області). Нагадаю: дорослий склад «Борів» фінішував третім – 45 очок, ФК «Жидачів» шостий – 25. Жидачівцські юнаки у підсумку на сьомому місці – 32, бориницькі дев’яті – 26. Для любителів футболу району, очевидно, цікавими будуть деякі статистичні дані виступу двох наших кращих колективів району:

* За підсумками першого кола Бориничі були четвертими – 20, Жидачів восьмим – 12 очок. Краще виступили наші команди в другому колі: Бориничі другі – 25, Жидачів сьомий – 13 очок.

* «Бори» за підсумками виступів у рідних стінах стали другими – 29, лише очком поступившись Куликову. Жидачів сьомий – 18 очок. Гірше наші команди виступили на виїзді: Бориничі четверті – 16, Жидачів шостий – 7 очок.

* Команда Жидачева виявилась найбільш «миролюбною» - 7 нічиїх. «Бори» зіграли внічию тільки тричі.

* Команда Боринич здобула найбільше «вольових» перемог: у чотирьох зустрічах футболісти перемагали, по ходу зустрічі поступаючись у рахунку. У Жидачева лише одна «вольова» перемога.

* Команда Боринич здобула 6 великих звитяг (перевага в рахунку 3 і більше голів). А от у Жидачева – жодної. Обидві наші команди зазнали по 2 великі поразки.

* Команді Жидачева найменше «допомагали» арбітри: лише один влучно пробитий пенальті. Бориничі пробивали 5 разів (4 – влучно). А от жидачівцям пробивали аж 6 пенальті (4 влучно), «Борам» - 5 (4).

* За сумою очок набраних дорослими та юнацькими складами «Бори» п’яті – 71, ФК «Жидачів» восьмий – 57 очок.

* За кількістю використаних гравців Бориничі теж п’яті – 31 гравець, Жидачів сьомий – 25.

* В пасиві в «Борів» найбільше вилучень – 5, у Жидачева – 4. А от попереджень у Жидачева, як і в Буська найбільше по 41 (у «Боринич» - 34).

Щодо гравців, то повідомимо, що перший гол у новому сезоні-2010 забив ходорівчанин Р. Тур, який виступав за команду Нового Роздолу (Городок – Новий Розділ, 8 хв). Футболіст «Борів» Р. Михальчук і гніздичівець Р. Крехтяк, який виступав за команду сусіднього Пісочного, в одному з матчів забивали по 3 голи. До речі, саме Р. Крехтяк, єдиний з-поміж гравців, що відзначився у складах двох команд (Жидачева і Пісочної). Натомість Р. Михальчук у змаганні бомбардирів посів 11-13 місця – 8 голів на 2 голи більше і відповідно на 7 місць вище розташувався його одноклубник Остап Павлів – 11 голів – 4-5 місця. А кращими бомбардирами вищої ліги стали С. Шафранський (Куликів) – 19, Ігор Балух (Городок) – 16 і Тарас Гірський (Куликів) – 15 забитих голів.

І на завершення. Як не прикро, але попри зайняте високе шосте місце, саме команда Жидачева стала однією з найменш відвідуваних. Розуміємо, стадіон далеко. Та все ж: обласна першість, хороший рівень виконавської майстерності, пристойні результати. Хотілося б більш реальної глядацької підтримки, більшого фанатизму. Повірте, футболісти, як і керівництво команди її заслуговують.

Ігор МАРКЕВИЧ.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин