Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Футболу в Жидачеві бути

Схоже, що жидачівсаький футбол має шанс на друге дихання. Принаймні так виглядає, бо відродити, колись легендарний «Авангард» часів Горбанюка мають бажання і міська влада, і підприємці і громадськість. А грати за жидачівську команду є кому: уже не перший рік Жидачівська ДЮСШ вирощує футболістів які займають призові місця на міжнародних турнірах, як той що нещодавно пройшов у Барселоні і де наша команда виграла «золото».

Жидачівські вихованці грали і продовжують виступи в провідних клубах України: Динамо, Шахтар, Зоря, Олімпік, Сталь і ін. От і з початку року є перші «трофеї»: дитячо-юнацька збірна 2006 року народження прийняла участь у футбольному турнірі який проводився у м. Кросно (Польща) «BeniaaminekKrosno Cup U-12»/ У цьому міжнародному турнірі було заявлено 14 команд, 12 польських і 2 команди – ми і словаки (команда «Заглембе яка виступає у словацькій вищій лізі), з-за кордону. Зайнявши 2 місце у своїй підгрупі наші у півфіналі обіграли 1:0 словаків, і вийшли у фінал. На жаль, у фіналі, фортуна нам не посміхнулася і при перевазі на протязі всієї гри, в кінці ми пропустили і програли 1:0 польським футболістам з м. Ксянок. Господарі турніру посіли 3 місце.

Кращим бомбардиром турніру став наш Денис Сметана, в якому польські фахівці вже бачать нового «Шевченка».

Але скільки тих «Шевченків» вже виховали тренери В, Сапуга та Й. Витак? Багато, і достойних футболістів. Але як констатує Володимир Сапуга, український футбольні функціонери не дають розвиватися нашій молоді: замість того щоб її «обкатувати» серйозні клуби купляють «бразильців» а наші роками просиджують на лаві запасних свої таланти.

- Бачив я в живу того цілого Бернара. Наш малий Русин нічим йому не поступається, але за Бернара заплачено 25 мільйонів?..

Як це не банально, але сьогодні футбол це гроші, і немалі. На всіх рівнях: від вищої ліги до чемпіонату області. Видатки порахувати з «грубшого» теж можна. Скажімо для поїздки команди на виїзну гру треба 12 тис. грн. Далі заплатити внески, ну і заплатити хлопцям хоча б по 500 грн. От і рахуйте за мінімальними підрахунками сезон для жидачівської команди «коштуватиме» 350 тисяч грн.

Тепер про головне, про те що «Авангард» відроджується. Жидачівська міська рада цього року погодилась закласти на футбол 280 тисяч грн.. Питання було внесено на сесію і підтримано міським головою Володимиром Левком, коли ініціативна група куди входять Олег Карпінський, Святослав Багрій, Тарас Матвіїв та Роман Кулик на сайті виставили електронну петицію, яка набрала більше 100 голосів, щодо відновлення команди у Жидачеві.

Тренерами майбутньої команди стали тренери ДЮСШ Володимир Сапуга та Йосип Витак. Саме вони визначатимуться з складом. Виступатиме спортивно-оздоровчий клуб «Пульс-Авангард» ( так звучить назва команди) у першій лізі чемпіонату Львівської області. Завдання тренери ставлять непросте: за один сезон потрапити у Прем’єр лігу області. Перше випробування і перші відбори, награвання складу новостворена команда пройде вже незабаром в кінці січня на Кубку Юста.

Готуючись до сезону, хлопці і тренери сподіваються на підтримку жидачівців. І емоційну і фінансову, а ще вірять що бізнес, який працює не залишиться осторонь, бо в основному люди які очолюють підприємства – шанувальники футболу, патріоти рідного Жидачева.

Саме до них, тренери команди і представники Громадської організації просили нас звернутися через часопис і надати розрахунковий рахунок на який можна переказувати кошти на «народну жидачівську команду».

Отож, Громадська організація СОК «Пульс» р/р 2600648764 «Райфайзен Банк Аваль», МФО 380805, ЗКПО 33 849896.

Тож віримо, що з весною до Жидачева знову завітає улюблена гра – футбол.

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин