Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Кубок Ходорівщини «Золота осінь-2017»: ювілейна вершина «Зорі»

Одразу ж після завершення основного змагання – першості – на Ходорівщині стартував традиційний осінній кубок. Як і в першості (18), так і в кубку заявилась рекордно мала кількість команд – лише 11. Схема змагання традиційна: спершу груповий етап в одне коло на одному стадіоні, після чого – кубкова схема на виліт. Цьогоріч змагання першого етапу пройшли на спортивних аренах Піддністрян, Нових Стрілищ і вперше – в Юшківцях.

Група «А». Стадіон Піддністряни

Кам’яне – 9 очок, Піддністряни – 4, Рудківці – 2, Сугрів – 1.

Досить несподівано футболісти Кам’яного перемогли в усіх зустрічах із загальним рахунком 11:3. Між трьома іншими колективами йшла вперта боротьба, і все вирішилося у матчі останнього туру Піддністряни – Рудківці 2:2.

Група «Б». Стадіон Юшківці.

Бортники – 9, Юшківці – 6, Городищенське – 3, Вибранівка – 0.

Приємний сюрприз від Вибранівки: попри те, що в першості колектив участі не брав, все ж на кубок заявився. Природно, що без ігрової практики команда фінішувала останньою. Безапеляційний переможець групи «срібний» призер першості - 2017 Бортники: єдина команда, яка не пропустила жодного гола, натомість забила найбільше – 12. В останньому турі господарі перемогли Городищенське 2:1 і фінішували другими.

Група «В». Стадіон Нові Стрілища

Нові Стрілища – 4, Дуліби – 3, Грусятичі – 1.

Тут змагалося тільки 3 колективи. В останньому турі господарі несподівано перемогли Дуліби 2:0 і попри нічию в першому турі з Грусятичами 1:1 все ж стали у групі першими.

Матчі ¼ фіналу пройшли на стадіонах Бортник і Піддністрян. Відзначимо, що на обох аренах події відбувалися за схожим сюжетом: у перших поєдинках – вперта боротьба, у других – повна перевага господарів.

Стадіон Бортники

Дуліби – Юшківці 1:0 (гол – Андрій Орлик), Бортники – Рудківці 9:1 (Андрій Ратич – 4, Богдан Пастух, Григорій Сенів, Микола Гнатів, Володимир Кадюк (2) – Юрій Колтун).

Стадіон Піддністряни

Кам’яне – Городищенське 2:0 (Володимир Фарина, Віталій Шальвіра), Піддністряни – Нові Стрілища 6:0 (Григорій Яворський – 3, Андрій Витак, Володимир Коник, Ярослав Корпан).

І півфінальні, і фінальний поєдинки пройшли на ходорівському стадіоні «Будівельник»

В усіх трьох зустрічах – рівна, вперта боротьба, у двох із трьох матчів переможець визначився у серії пенальті (згідно з положенням про кубок додаткового часу не було).

Півфінали. 5 листопада.

Кам’яне – Бортники 1:1, пенальті 1:3. Володимир Сомик, 75 хв. – Володимир Кадюк, 87 хв.

Загалом – вперта боротьба з невеликою кількістю гольових моментів. За 15 хв. до завершення після навісу зліва гравець Кам’яного Володимир Сомик забив, здавалось би, вирішальний гол. Все ж футболісти Бортник, до їх честі, проявили характер і на останніх хвилинах теж після навісу – тільки справа – вирівняли становище, а в серії пенальті довершили справу: на влучні удари Андрія Тітика, Віталія Камінського, Богдана Сокирка футболісти Кам’яного зуміли відповісти тільки раз (третій пенальті реалізував капітан команди Віталій Шальвіра, перший – штанга, другий – воротар Бортник, четвертий – вище).

Піддністряни – Дуліби 1:3. Володимир Цикалюк, 79 хв. – Андрій Орлик, 55 хв., Іван Мінурка, 65 хв., Роман Лавров, 81 хв.

У першому таймі – без моментів. У другому активізувався чемпіон – 2017 команда Дуліб, що знайшло відображення у рахунку, два подібні голи з інтервалом у 10 хв – і 2:0. Футболісти Піддністрян кидаються у відчайдушну атаку й скорочують розрив: на 79 хв Володимир Цикалюк проштовхує м’яча у сітку. Розв’язка настала через 2 хв.: дулібівчани Роман Лавров у контратаці ставить переможну крапку.

Фінал. 12 листопада

Бортники – Дуліби 0:0, пенальті 4:3.

У фіналі зустрілися дві справді найсильніші команди Ходорівщини 2017 року: чемпіон Дуліби і «срібний» призер Бортники. І матч між ними підтвердив це. М’яч не засиджувався у центрі поля, обидва колективи створили чимало нагод для взяття воріт. Приміром, футболісти Дуліб в кінці першого тайму не реалізували пенальті, ще в одному випадку поцілили у поперечину. З іншого боку, після удару бортниківських нападників м’яч двічі влучав у штангу. В поті чола працювали воротарі Михайло Гнатів (Бортники) і Степан Гураль (Дуліби). Основний час – 0:0. У серії пенальті спершу щастя усміхнулося дулібівчанам: друге пенальті від Юрія Борика парирує їхній воротар. Все вирішилося у самому кінці: дулібівчанин Роман Герич влучає у перекладину, п’ятий удар від Богдана Дениса парирує воротар Бортник. А от суперники не схибили: футболіст Бортник Василь Стегній зрівнює рахунок, а його товариш Арсен Подоляк ставить переможну крапку. 0:0 по пенальті 4:3 – і команда «Зоря» Бортники (тренер Ярослав Баторик) завойовує кубок Ходорівщини 2017 року. З чим ми її і вітаємо!

Команда «Зоря» Бортник нагороджена кубком, а команда «Сокіл» Дуліби – пам’ятним сувеніром. Медалями відповідного ґатунку відзначено гравців обох команд-фіналістів. Також пам’ятні медалі одержали арбітри фінального поєдинку ходорівчани Богдан Вахула, Володимир Коник і Микола Концевич.

12 листопада завоювання улюбленою командою кубка святкувало все село Бортники: футболісти, тренери, спонсори, вболівальники – всі, хто в тій чи іншій мірі долучився до цього значного успіху. Для команди Бортник це вже п’ятий кубковий ювілей: за часів незалежності «Зоря» здобувала кубок у 1994, 1999, 2002, 2015 роках і от тепер у 2017 році.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин