Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Обласний футбол. Другий етап: два наші тріумфи

На відміну від найвищого ешелону прем’єр-ліги в першій, другій та третій лігах першості області чемпіонат проходив у 2 етапи. На першому етапі всі команди-учасниці розподілено за територіальним принципом на дві групи, після чого кращі колективи змагалися за звання чемпіона, а для команд, які не потрапили у фінальну пульку, федерація футболу Львівщини організувала окремі турніри. Зокрема для колективів першої ліги – «Кубок Ліги», другої і третьої ліг – Кубок пам’яті знаного спортивного оглядача газети «Високий замок» Ярослава Пастернака. Всі три наші представники виступали на другому етапі і, що найприємніше, здобули обидва трофеї.

ФК «Ходорів» - володар «Кубка ліги»

 

«Кубок ліги» стартував 16 вересня. З різних причин відмовились від участі у змаганні команди Старого Самбора, Трускавця, Східниці, Городка, а Стебник по ходу першого етапу знявся із змагань. Тож за «Кубок ліги» із «золотими» (ігри між собою) очками змагалося 5 колективів. З групи «Б» вийшли тільки Ходорів і Черляни, тож на старті турніру ходорівчани мали в активі 6 очок (перемоги вдома 2:0, на виїзді 1:2). У Пісочного й Запитова - по 7, Бродів – 2, Черлян – жодного очка. Надалі команди змагалися у два кола тільки із колективами другої групи. На старті ФК «Ходорів» зазнав несподіваної домашньої поразки від Бродів 0:1. Але надалі ходорівчани зуміли здобути 4 перемоги поспіль у Запитові 3:1 (голи – Володимир Єнілєєв (2), Юрій Борик), вдома над Пісочною 4:2 (Володимир Єнілєєв – 2, Ростислав Радкевич, Олег Білевич), у Бродах 2:0 (Володимир Теліховський, Олег Білевич) і Запитовим 2:1 (Володимир Єнілєєв – 2) і достроково за тур до завершення стали недосяжними. Тож поразка в заключному турі в Пісочній 0:2 нічого не вирішувала і ФК «Ходорів» завоював почесний приз – «Кубок ліги»:

Команда М’ячі Очки
Ходорів 14:7 18
Пісочна 26:14 16
Запитів 14:13 13
Броди 9:12 9
Черляни 6:23 1

«Кохавинка» Гніздичів – володар «Кубка пам’яті Ярослава Пастернака»

1 жовтня вдруге стартував обласний «Кубок пам’яті Я. Пастернака». Цьогоріч 16 колективів було розподілено на 4 групи, де кругова схема в одне коло, після чого два кращі колективи виходили в ¼ фіналу. У своїй групі «Кохавинка» послідовно перемогла вдома Дмитровичі 4:2 (Володимир Швед, Віталій Арділь, Богдан Зарічний – 2), у Новому Роздолі 1:0 (Богдан Зарічний), вдома Нежухів 3:1 (Богдан Зарічний – 3) і стала переможцем групи:

Команда М’ячі Очки
ГНІЗДИЧІВ 8:3 9
Нежухів 13:4 6
Дмитровичі 5:14 3
Новий Розділ 2:7 0

І чвертьфінальний, і півфінальний матчі гніздичівські футболісти як переможці групи проводили на власному стадіоні. Спершу наша команда перемогла Підберізці 2:0 (Андрій Крехтяк, Богдан Зарічний), потім Чорнушовичі 3:0 (Богдан Зарічний – 3) і вийшли у фінал. Вирішальний поєдинок відбувся 4 листопада на нейтральному стадіоні Великого Дорошева. Суперник – Неділиська. Матч пройшов за деякої переваги «Кохавинки», гостро загрожували воротам суперника Орест Цвик, Руслан Гнатів, Богдан Зарічний двічі, але основний час – 0:0. Згідно положення про кубок одразу ж пробивалися пенальті. Тут у повній красі проявив себе воротар «Кохавинки» Тарас Петрушка. Він не тільки відбив перші два одинадцятиметрові, але й сам розпочав для команди переможну серію. Його підтримав Богдан Зарічний. Все вирішилося у четвертій серії: удар гравця Наділиськ прийшовся вище воріт, а гніздичівець Володимир Швед поставив переможну крапку. 3:1 – і «Кохавинка» Гніздичів вперше завойовує обласний «Кубок пам’яті Я. Пастернака».

Відносна невдача «Борів»

Із трьох наших представників в обласному футболі тільки «Бори» Бориничі зуміли вийти у фінальну пульку, де змагалися за звання чемпіона третьої ліги першості області. Тут по три представники груп «А» і «Б» теж із «золотими» очками у два кола виборювали звання чемпіона. На першому етапі «Бори» двічі поступилися Відникам 0:1, 0:1, із Брюховичами перемогли вдома 4:1, на виїзді зіграли внічию 2:2 і стартували на другому етапі із 4 очками: Відники – 9, Комарів, Острів – по 5, Брюховичі, Бориничі – по 4, Сторонибаби – 3.

На старті фінальної пульки бориницька футбольна дружина зіграла внічию у Сторонибабах 1:1 (Роман Дектеренко). А от надалі, на жаль, зазнали чотирьох поразок поспіль. Причому в кожній зустрічі йшла вперта боротьба, «Бори» поступалися лише одним м’ячем: вдома від Острова 1:2 (Андрій Галюка), у Комарові теж 1:2 (знову Андрій Галюка), вдома від Сторонибаб 3:4 (Андрій Галюка – 3, один з пенальті). В останньому турі на завершення Бориничі голосно «грюкнули дверима», перемогли вдома Комарів 3:1 (Олег Крижанівський, Андрій Галюка, Андрій Сердюков) і тим самим позбавили Комарів чемпіонства: Острів переміг у Відниках 3:2 і став першим.

Команда М’ячі Очки
Острів 20:13 18
Комарів 16:16 17
Сторонибаби 16:18 14
Відники 13:14 14
Брюховичі 17:20
БОРИНИЧІ 16:17 12

Короткі підсумки

Як бачимо, на другому етапі обласної першості два представники нашого району завоювали два почесні призи. Але попри це мусимо сказати правду: найкраще з-поміж трьох наших представників у 2017 році на обласній арені виступили «Бори» Бориничі. Зрештою, щоби не бути голослівним, наведемо підсумки першості в першій, другій та третій лігах.

Перша ліга

Дорослі

1. Рава-Руська, 2. Ременів, 3. Мостиська.., 9. Ходорів.

Юнаки. 1. Рава-Руська, 2. Мостиська, 3. Броди.., 11. Ходорів.

Друга ліга

Дорослі. 1. Зубра, 2. Синьковичі, 3. Дрогобич.., 10. Гніздичів.

Юнаки. 1. Дрогобич, 2. Рясне-Руська, 3. Старе Село.., 13. Гніздичів.

Третя ліга

Дорослі. 1. Острів, 2. Комарів, 3. Сторони баби.., 6. Бориничі.

У третій лізі юнаків немає.

Дякуємо всім колективам за гідне представлення нашого району на обласній арені в 2017 році.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин