За Кубок святого Миколая змагалися і діти, й дорослі

17 грудня у МБК «Папірник» м. Жидачева відбувся традиційний турнір з шахів на Кубок святого Миколая. Змагання проходили окремо серед дітей та дорослих.

У дитячому турнірі взяли участь 32 школярі з Жидачева, Ходорова та Гніздичева, які у семи вікових групах виборювали призові місця.

У підсумку переможцями у своїх вікових групах стали: Богдан Терлак, Руслан Тендюк, Денис Герман, Павло Купець, Анна Бабій, Марія Морохівська, Оксана Гриців, на другому місці: Володимир Шкадар, Владислав Терлак, Ростислав Іванків, Михайло Драбик, Іванна Бублик, Адріана Пеняк, Марія Юркевич, на третьому – Богдан Драбик, Петро Швед, Андрій Іваник, Олег Данилець, Віка Вонсович, Ілона Кузів, Оля Зубрицька.

Від організатора турніру учасники шахового турніру отримали солодкі подарунки, а призери нагороджені медалями та грамотами.

Турнір серед дорослих, у якому взяли участь 16 учасників, пройшов у не менш цікавій і напруженій боротьбі. Змагання проводились за швейцарською системою у 12 турів (по дві партії по 5 хвилин на кожну). У підсумку перше місце виборов Іван Березовський (Чертіж) – 18,5 очка, друге місце – Ігор Пиріг (смт. Гніздичів) - 17 очок, третє місце – Юрій Лешко (смт. Гніздичів) - 16,5 очка.

Заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гаврильчук, депутат районної ради Микола Шумельда та депутат міської ради Олег Кореновський нагородили призерів турніру медалями, грамотами та цінними призами.

Цей святковий шаховий турнір став підсумковим у 2017 році.

Надрукувати