Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

5 років футбольній команді Подорожного

Після довготривалої перерви (більше 20 років) за ініціативи молоді села та ветеранів футболу Колодчака Р.М., Костіва В.В., Федорчака Б.М. у 2012 році було відроджено футбольну команду села Подорожне.

 

І от уже впродовж п’яти років існує молода команда, яка практично з нуля починала свій шлях до футболу і яка сьогодні не пасе задніх у турнірній таблиці районної першості, закріпившись у десятці сильніших (9-те місце) та залишивши позаду не такі уже й слабкі команди. А в 2015 році команда посіла 4-те місце серед 15-ти команд району, що стало найбільшим досягненням для команди та її уболівальників. Звичайно, є певні труднощі, особливо з фінансової сторони, оскільки спонсорів у команди немає. Але є небайдужі люди - вихідці з села та односельці, які стараються підтримувати команду як фінансово, так і морально. Серед них: сільський голова Ємець В.І., приватний підприємець Ліпковський М.В., сімя Горби В.М., Демчук М.В., Кулик Р.В., Вороцянко І.М., Підцерковний М.О., Леськів І.В., Федорчак В.М.

 

Щира подяка уболівальникам села за їхню підтримку та благодійні внески на стадіоні, де доброчинна пожертва може скласти до 600 гривень. Особлива вдячність нашій почесній уболівальниці Нижник О., яка присутня на кожній грі, та лікарю команди Підцерковній І.

Сподіваємось на підтримку з боку районної федерації з футболу, на чесне, об’єктивне суддівство, тому що в команди є бойовий дух, цілеспрямованість, віра в перемогу, готовність до футбольних баталій на стадіонах району.

Команда ФК»Подорожне»:

Представник команди Горба В., воротарі: Ватилик Б., Каїнський І.;

захисники Федорчак Б., Демчук М., Кізимишин І., Кравчук М., Боднар Т., Ватилик В.; півзахисники: Демчук О., Гіжецький О., Кізимишин А., Тулбу Д., Боднар І., Наконечний Д., Каїнський В., Федорчак В., Сікорський Ю., Козак М.;

нападники: Федишин В., Луців М., Луговий О., Пристайчук П., Прийма М.; суддя на лінії - Козак П.

В. Костів, тренер.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин