Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Із Червонограда – переможцями

У двох турнірах у січні цього року взяли участь юні футболісти Жидачівської ДЮСШ.

Спершу 4-5 січня у м. Червонограді відбувся «Кубок Різдва» на призи уродженця міста футболіста київського «Динамо» і збірної України Миколи Морозюка. Змагалися 8 команд юних спортсменів 2005 р. н., розподілені на дві групи. У своїй групі юні жидачівці перемогли ровесників з луцької «Волині» 3:1, дрогобицької ДЮСШ 5:1, ДЮШОР м. Львова 6:0 і вийшли у фінал. Тут – звитяга над господарями 5:1 і звання переможця турніру. На другому місці Червоноград, на третьому – Луцьк. Турнір був прекрасно організованим: кожна команда нагороджена футбольним м’ячем, наша команда-переможець одержала комплект футбольної форми, а кращий гравець у складі колективу Жидачева Андрій Ломницький – копочки фірми «Найк».

Поїздка юних жидачівців на цей турнір відбулася за сприяння народного депутата Андрія Кота.

14 січня у Стрию відбувся «Кубок Василя» серед юних футболістів 2001 р.н. Тут змагалося 6 колективів, теж розподілені на дві групи. У своїй групі жидачівці перемогли команди Дрогобича 4:2, Самбора 5:1 і вийшли у півфінал. Півфінали: Жидачів – Борислав 5:2, Дрогобич – Стрий 3:1. Третє місце посіли господарі – звитяги над Самбором 2:0. А от у фіналі наша команда не змогла повторити успіх у груповому турнірі, поступилася Дрогобичу 2:3 і стала другою. Кращим гравцем турніру названо нашого юного земляка Станіслава Демківа. Готували обидва наші колективи тренери з футболу Жидачівської ДЮСШ Володимир Сапуга, Йосип Витак, Орест Кофлик.