Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Турнір пам’яті братів Євгена і Романа Кривцунів

25 вересня в м. Жидачеві всьоме пройшов традиційний шахово-шашковий турнір пам’яті уродженців с. Монастирця Євгена і Романа Кривцунів. Оскільки старший Євген більше займався шахами, а молодший Роман більше здобутків досягнув у шашках, то й турнір вирішено провести за своєрідною схемою. Спершу відбулися окремі турніри з шахів і шашок, потім по 7 кращих спортсменів виходили у фінал. На кожній стадії турніру змагання проводились за швейцарською системою у сім турів, кожна зустріч складалася з двох партій по 5 хвилин.

Підсумкові таблиці:

Шахи. 10 учасників.

1, Ігор Пиріг (Гніздичів) – 10 очок із 14 можливих.

2. Іван Березовський (Чертіж) – 10.

3. Ігор Заблоцький (Новий Розділ) -– 10.

Перед останнім туром Іван

Березовський випереджав Ігоря Пирога та Ігоря Заболоцького на 1,5 очка. Але в заключній зустрічі він поступився 0,5:1,5 Дмитру Ратичу. Натомість найближчі конкуренти перемогли відповідно Олега Гулея (Ходорів) і Володимира Топилка по 2:0 і за додатковим коефіцієнтом на першому місці – Ігор Пиріг.

Шашки. 14 учасників.

1.Іван Гілецький (Любша) – 12 очок із 14 можливих.

2.Михайло Пиріг (Бережниця) – 10,5.

3.Ігор Яцкович (Гніздичів) – 9,5.

4.Любомир Корда (Гніздичів) – 8.

5.Степан Підгайний (Гніздичів) – 8.

6.Михайло Ошуст (Кнісело) – 8.

7.Дмитро Коростенський (Любша) – 8.

8.Михайло Вишневський (Гніздичів) – 7,5.

9.Іван Бублик (Гніздичів) – 7.

10.Руслан Тиндюк (Гніздичів) – 5,5.

Іван Гілецький був поза конкуренцією: єдина нічия з Ігорем Яцковичем, ще по півочка втрачених у зустрічах з Михайлом Пирогом і Любомиром Кордою. Відзначимо й несподіване друге призове місце Михайла Пирога.

Фінальний турнір. Шахи + шашки. 14 учасників.

14.Степан Підгайний – 5.

Після перших п’яти турів попереду йшли Іван Березовський та Іван Гілецький – по 8 очок. Вирішальним став передостанній шостий тур. Іван Гілецький впевнено переміг Йосипа Михайлюка 2:0, а от Іван Березовський поступився Ігорю Заболоцькому 0,5:1,5. І хоч в останньому турі Іван Березовський переміг Валерія Тягуна 2:0, його основний суперник Іван Гілецький у зустрічі з Ігорем Заболоцьким втратив тільки півочка 1,5:0,5 і став переможцем турніру.

Переможці у кожному з турнірів нагороджені кубками, грамотами і грошовими преміями, учасники, що посіли друге і третє місця, – грамотами і грошовими преміями, по 10 кращих спортсменів кожного з окремих турнірів і всі 14 учасників фіналу – грошовими преміями. Також грошовими преміями нагороджено дівчат Іванну Бублик (Гніздичів) та Андріану Пеняк (Жидачів).

Спонсор турніру – дочка Євгена Кривцуна Юлія Ріхтер, яка нині проживає в Німеччині.

2 жовтня в м. Жидачеві – п’ятий тур першості району з шашок, 23 жовтня – восьмий тур районної шахової першості.