Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Перемогли сильніші

17 вересня в рамках святкування 925-річчя м. Жидачева у будинку культури «Папірник» пройшов сьомий тур відкритої першості району з шахів. У змаганні взяли участь 25 спортсменів з нашого району, гості зі Львова, Рогатина. З-поміж учасників – два кандидати у майстри спорту.

Саме вони й увійшли в першу трійку: Євген Трушак з Рогатина став переможцем – 7,5 очка із 9 можливих, львів’янин Мирослав Лопатчак третій – 7 очок. На другому призовому місці наш шахіст першорозрядник Іван Березовський з Чертіжа, який за додатковим коефіцієнтом випередив Мирослав Лопатчака і став другим – теж 7 очок. Цікаво, що всі три призери між собою зіграли внічию, а Євген Трушак втратив півочка в зустрічі з Іваном Гілецьким (Любша), Іван Березовський і Мирослав Лопатчак розділили очки з львів’янином Володимиром Верховою, а також із львів’янином Богданом Буйним (Березовський) і ходорівчанином Олегом Гулеєм ( Мирослав Лопатчак).

Після призерів у турнірній таблиці розташувалися Андрій Кобрій (Гніздичів) – 6, Мирон Людкевич (Рогатин), Іван Гілецький, Юрій Лешко (Ходорів), Володимир Верхола - у всіх по 5,5, Ігор Пиріг (Гніздичів), Богдан Буйна, Йосип Михайлюк (Гніздичів), Володимир Топилко (Жидачів) – по 5 очок. Перших три призери нагороджені грамотами і грошовими преміями, наступні 9 – грошовими преміями.

Окремо було проведено змагання серед дітей, і всі 5 юних шахістів – Петро Швед, Руслан Тиндюк (обоє Гніздичів), Вадим Савка, Андрій Терлецький (обоє Рогатин), Андріана Паняк (Жидачів) відзначені грошовими преміями.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин