Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Перша ліга. «Кохавинка» - сьома, ФК «Ходорів» - восьмий

Цьогоріч обидва наші представники виступають у різних групах: Ходорів – у групі «Б», Гніздичів – у групі «В». Подаємо турнірні таблиці першого кола в алфавітному порядку.

4

Юнаки: 1 місце – Черляни – 23 очки, 2. Верхня Білка – 19, 3. Підмонастир – 16, 4. Новий Розділ – 15, 5. ХОДОРІВ – 13, 6. Золочів – 12, 7. Яворів – 10, 8. Угерсько –10, 9. Городок – 10, 10. Великі Глібовичі – 1.

4

Юнаки: 1 місце – Борислав – 24 очки, 2. Добромиль – 23, 3. Стебник -16, 4. Старий Самбір – 14, 5. Східниця – 13, 6. ГНІЗДИЧІВ – 12, 7. Новошичі – 12, 8. Трускавець – 6, 9. Турка – 6, 10. Доброгостів – 6.

У виступах обох наших команд у першому колі є і спільні риси, й відмінності. У перших трьох турах і ФК «Ходорів», і «Кохавинка» набрали по п’ять очок із 9 можливих. Ходорів спочатку вдома розійшовся миром 1:1 з Угерськом (Василь Коцовський), переміг Черляни 2:0 (Василь Коцовський, Андрій Мовчанюк), ще раз зіграв внічию 1:1 (Андрій Тітик) у Городку. «Кохавинка» у стартових поєдинках двічі поділила очки вдома з Бориславом 0:0 і Туркою 1:1 (Тарас Сенюра), після чого перемогла у Доброгостові 2:0 (Богдан Пущак, Олег Король). А от надалі в обох наших колективів настала чорна смуга. В останніх шести турах ФК «Ходорів» зазнав п’ять поразок у Монастирі 0:3, вдома від Нового Роздолу і у Верхній Білці по 0:2, вдома від Яворова 1:2 (Василь Коцовський), у Золочеві 0:1, «розбавивши» їх домашньою перемогою 29 травня над Великими Глібовичами 4:0 (Богдан Гриньків, Василь Коцовський – 2, Андрій Сузанський. Команда Гніздичева у середині першого кола також зазнала чотирьох поразок поспіль вдома від Новошич 2:3 (Петро Лисецький, Святослав Турок), у Стебнику 0:1, вдома від Східниці 1:4 (Петро Лисецький, у Добромилі 0:3. Однак надалі гніздичівські футболісти, до їх честі, зуміли зібратися і здобути дві перемоги вдома над Трускавцем 4:2 (Роман Маланяк, Святослав Турок – по 2) і у Старому Самборі 2:1 (Роман Маланяк – 2).

Щодо юнаків, то юні ходорівчани здобули три перемоги вдома над Великими Глібовичами 3:0, Яворовом 3:1, у Золочеві 2:1, тричі по 0:0 зіграли внічию з Черлянами, Новим Роздолом, у Підмонастирі, ще раз 1:1 у Городку. Гніздичівські юнаки здобули чотири перемоги: вдома над Новошичами 3:0, Східницею 4:1, Трускавцем 2:0, у Старому Самборі 1:0.

…статистика

Найбільше голів з-поміж наших представників забила, як не дивно, команда з найгіршими показниками Чорний Острів – 15. Нападники Боринич і Гніздичева забили по 12 голів, Ходорова – 9.

А от захисна лінія Чорного Острова не витримує ніякої критики – аж 32 пропущені голи в 11 зустрічах. Гніздичів пропустив 15, Ходорів 11, Бориничі найменше – 9 м’ячів.

Щодо нічиїх, то тут паритет: команди прем’єр-ліги Бориничі та Чорний Острів зіграли по одному разу, команди першої ліги Ходорів і Гніздичів підписували мирні угоди двічі.

На всі чотири команди маємо одну вольову перемогу – як не дивно, між земляками: футболісти Боринич, програючи у Чорному Острові 0:1, надалі забили три голи – перемога 3:1.

Тільки «Бори» уникли великих рахунків (різниця в три і більше голів). В пасиві «Острова» чотири розгромні поразки, «Кохавинки» – дві, у Ходорова паритет: поразка у Підмонастирі 0:3, домашня перемога над Великими Глібовичами 4:0.

Колективи прем’єр-ліги пробивали по 2 пенальті, у першій лізі тільки Гнідичів – 1. Натомість найбільше від суддів постраждав Чорний Острів – аж 4 пенальті у їхні ворота. У ворота Гніздичева – 2, Боринич – 1.

Команда Боринич встановила своєрідний рекорд: на виїзді здобула аж 13 очок, натомість вдома тільки 3. А от Ходорів найбільш «домашній»: 7-1. У колективів Чорного Острова (4-2) і Гніздичева (5-6) відносний паритет.

Колективи прем’єр-ліги у другій половині зустрічі зіграли краще, ніж в дебюті: Чорний Острів у другому таймі переважав суперника двічі, ще дві - нічиї. Перший тайм чорноострівчани завершували на свою користь лише одного разу, ще чотири рази підписували мирні угоди. Ще разючіша картина у Боринич: перший тайм – 1 перемога, 7 нічиїх, другий тайм – 5 перемог, 3 нічиї. А от у команд першої ліги навпаки: Ходорів у першому таймі 3 перемоги, 2 нічиї, у другому таймі – відповідно 2,2; Гнідичів – у першому таймі 3 перемоги, 3 нічиї, у другому – відповідно 1,5.

У колективах Боринич і Ходорова зафіксовано по одному дублю: нападники Святослав Зубар («Бори») і Василь Коцовський (ФК «Ходорів») в одному матчі забивали по два голи. А от на фініші першого кола форварди «Кохавинки» Роман Маланяк і Святослав Турок подібні дублі зробили відповідно двічі і один раз.

Наставники трьох колективів – Боринич, Ходорова і Гніздичева – задіяли у першому колі 20 футболістів. У Чорного Острова – 21.

У всіх матчах першого кола у наших команд була задіяна практично однакова кількість футболістів: у Боринич і Ходорова – по 6, Чорного Острова – 5, Гніздичева – 4.

У команд Боринич, Ходорова і Гніздичева голи забивали по 6 футболістів, у Чорного Острова – 9.

Кращі бомбардири: «Бори» - Святослав Зубар (5), «Острів» - Андрій Бурбан (3), ФК «Ходорів» - Василь Коцовський (4), «Кохавинка» - Роман Маланяк (4).

Найстарші гравці: «Бори» – граючий тренер Руслан Брунець 1975 р.н., «Острів» – Руслан Акбієв, Ярослав Гутнікевич 1981 р.н., ФК «Ходорів» – Василь Коцовський 1984 р.н., «Кохавинка» – Андрій Крехтяк 1978 р.н.

Наймолодші гравці: Бориничі – Тарас Ледвій 1999 р.н., Чорний Острів – Юрій Кутний 1997 р.н., Ходорів – Богдан Денис і Дмитро Пушкар 1997 р.н., Гніздичів – Руслан Бобак і Олег Коблянський 1998 р.н.