Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Володимир ГОЗА: «На Олімпіаді в Токіо розраховую на медаль»

В інтерв’ю для «Нового часу» Володимир Гоза розповів про свої враження від перебування у Ріо й зазначив, що цілком задоволений своїм виступом на Олімпіаді.

- Перед найвідповідальнішим виступом зовсім не хвилювався. Під час розминки все йшло за планом. На поміст вийшов впевнено. Інколи буває, що перший підхід не завжди виходить, бо хвилюєшся. Цього разу не хвилювався, вийшов впевнено підняв першу спробу за ним другу, трішки не вийшло. Але не розстроївся. У поштовху вдало виступив в усіх трьох спробах. Загалом своїм виступом задоволений, у загальній групі зайняв 9 місце, у своїй групі «В» посів перше місце. Дякую тренерам за ґрунтовну підготовку, вдячний своїм спонсорам, зокрема Михайлові Федоровичу Титикалу, Андрію Коту. Всім дякую за підтримку.

- Що означає для спортсмена дев’яте місце на Олімпійських іграх?

- Всі кажуть: а чому не перше, не третє? Багато хто не розуміє, що дев’яте місце це дуже престижно, особливо для молодого спортсмена. Мені 20 років, і це лише початок моєї спортивної кар’єри. Тому дев’яте місце на цій Олімпіаді це просто чудово. А на Олімпіаді в Токіо, що пройде через чотири роки, розраховую на медаль. (Як ми вже встигли переконатися, Володя слова дотримує).

- Розкажи більше про перебування у Ріо-де-Жанейро.

- Проживали в олімпійському містечку, умовами задоволений, все влаштовувало - харчування, проживання. Мали можливість поїхати на екскурсію побували біля статуї Ісуса Христа, купалися в океані. Незважаючи, що в Бразилії календарна зима, температура повітря не опускалась нижче 25 градусів.

Акліматизувався доволі швидко. Пригадую, коли ми їздили у 2015 році на чемпіонат світу у Х’юстон США, там було важко ввійти у ритм. А цього разу все було гаразд.

- Що тобі допомагало зосередитися?

- Не знаю, мабуть, віра багатьох людей, батьків, тренерів, вірних мені друзів.

- За океаном ти відчував підтримку Жидачева?

- Аякже. Мані телефонували після завершення виступу, бачив, як багато людей з мого рідного Жидачева за мене вболівали. Я дуже радий, мені надзвичайно приємно. Прапори, які мені передали зі мною побував всюди, де б я не ходив - чи на тренування, чи на екскурсію, завжди прапор Жидачева та бойовий прапор від учасників АТО були зі мною.

- Хто із учасників Олімпіади був для тебе найбільшим конкурентом?

- Особливо нереальних мені конкурентів я не бачив. Усі по-своєму сильні, але, щоб таких нездоланних конкурентів для себе у своїй категорії не бачив. Категорія цього разу була з не найсильніших претендентів, можна з ними змагатися, треба тренуватися і перемагати.

- Твій життєвий девіз?

- Знаєте, ще над цим не думав.., йти вперед, ставити собі мету й наполегливо йти до неї.

У Бразилії українські спортсмени перебували майже два тижні. Зараз Володимир повертається до тренувань в Кам’янець-Подільському в спортивному центрі, що збудував Олександра Герега. Без його підтримки, каже наш спортсмен, важкоатлетичного спорту в Україні б не було.

Ми ж стежитимемо за успіхами Володимира Гози й сподіваємось, що він буде частим гостем нашої редакції.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин