Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Жидачівщина вболіває за Володимира Гозу!

5 серпня, у день відкриття літніх Олімпійських ігор, у м. Жидачеві урочисто підняли Державний стяг та прапор Національного олімпійського комітету України. Таким чином жителі міста, району, представники влади підтримали нашого земляка 20-річного важкоатлета Володимира Гозу, який виступатиме 13 серпня у столиці Бразилії Ріо-де-Жанейро й захищатиме честь рідного міста й України на XXXI Олімпійських іграх.

 

В урочистій церемонії взяли участь тренери нашої олімпійської надії Андрій та Володимир Гентоші, мама Володимира Гози – Галина, бабуся й дідусь важкоатлета.

 

Розпочинаючи урочистості, ведуча заходу розповіла, що на Олімпіаді в Бразилії честь України захищатимуть 18 спортсменів Львівщини й вперше – представник Жидачева, важкоатлет Володимир Гоза. А також присутні почули про історію започаткування та становлення світового олімпійського руху.

Частинкою цього спортивного свята планетарного масштабу відтепер є й жидачівець Володимир Гоза. Нагадаємо, спортсмен народився 15 квітня 1996 року в Жидачеві, навчався у Жидачівській ЗОШ №2. Починаючи з 7 класу, тренувався у Жидачівській школі важкої атлетики під керівництвом тренерів Андрія та Володимира Гентошів. Володимир Гоза студент Львівського державного університету фізичної культури. Успішно пройшов всі кваліфікаційні етапи відбору на XXI Олімпіаду.

5 серпня на площі Свободи в райцентрі під звуки національного Гімну України тренер національної збірної команди України з важкої атлетики Андрій Гентош підняв Державний Прапор України, а мати Володимира Гози підняла прапор Національного олімпійського комітету України.

Зі словами вітань до спортсменів, учасників урочистостей звернувся міський голова м. Жидачева Володимир Левко, який нагадав, що нещодавно перед міською радою громадськість міста підняла прапор Європейського Союзу, що символізував про європейський вибір України, а сьогодні місто підняттям прапора Національного олімпійського комітету України приєднується до світової спортивної спільноти. А ще п. Левко зазначив, що місто всіляко сприятиме розвитку школи важкої атлетики, популяризації цього виду спорту. Сьогодні в Жидачівській важкоатлетичній школі займається більше 100 юних спортсменів міста та району.

Також перед громадою виступили голова районної ради Ігор Кос, керівник апарату РДА, т.в.о. заступника голови РДА Світлана Самсонова. Вони висловили вдячність тренерам, матері, бабусі й дідусю спортсмена, які можуть пишатися своїм сином та онуком, адже він вже приніс славу Україні, а попереду на нього чекають нові перемоги та вершини.

Звертаючись до жителів міста та представників влади, які прийшли підтримати українських олімпійців, зокрема Володимира Гозу, його тренер Андрій Гентош подякував представникам міської та районної влади, депутату Львівської обласної ради Михайлу Титикалу, підприємцям, президенту федерації важкої атлетики України Олександру Герезі за підтримку розвитку важкоатлетичної школи в Жидачеві, за допомогу в організації участі спортсменів у змаганнях. Пообіцяв, що переданий напередодні учасниками АТО бойовий прапор обов’язково заберуть вз собою до Ріо-де-Жанейро й сфотографуються на його фоні.

Володимир Гоза виступатиме на Олімпіаді у суботу, 13 серпня, у групі «B» у ваговій категорії до 94 кг. Тож тримаймо кулаки за нашого чемпіона Володимира Гозу, за українських спортсменів, за Україну, якій сьогодні потрібна кожна перемога.

«Мій успіх – це міцність духу, незламна віра та наполегливість» - таке гасло Володимира Гози й воно цілком відповідає його характеру, підтверджують його рідні. З самого малечку Володя проявляв стійкий характер, каже мама, ніколи не скаржився, був терплячим, витривалим й водночас дуже добрим, привітним. Спершу мама не заохочувала його занять важкою атлетикою, був час, що навіть забороняла. Але Володя, не зізнаючись про це батькам, продовжував відвідувати тренування. І от коли син поставив маму перед фактом, що їде на змагання, їй нічого не залишалось як підтримати сина. Жінка не пропускає жодного чемпіонату України, підтримує Володимира на кожних таких змаганнях.

За онука дуже вболівають і його дідусь з бабусею. До слова, Володимира нарекли на честь діда, а ще саме дідусь бачив у ньому майбутнього спортсмена, щоправда, легкоатлета. Але вибір Володі вони поважають і всіляко його підтримують.

Вболіваймо й ми разом всією великою родиною за нашого олімпійця, адже йому так потрібна наша єдність і наша сила!

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин